Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 22477 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Szanowni Państwo, YouTube nieustannie cenzuruje nasze treści i obcina nam nawet 90% zasięgów, co pozbawia nas możliwości utrzymania naszej działalności. Wobec tego bardzo prosimy o Państwa wsparcie. Jeśli chcą Państwo wspomóc naszą misję walki z systemem, można to zrobić pod poniższymi linkami:
https://wolnosc.tv/wsparcie/
Patronite: https://patronite.pl/wolnosctv

Kliknij DZWONEK i SUBSKRYBUJ kanał, aby być na bieżąco!
https://youtube.com/channel/UCbrkcWVRq0BP75PccSYv-qA?sub_confirmation1
Więcej na portalu https://wolnosc.tv
Znajdź nas również na FB: https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV
Oraz Twitterze: https://twitter.com/WolnoscTV

#konfederacja #sejm

pokaż cały opis
3.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 22477 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: BRAUN CIŚNIE BEKĘ Z RYSZARDA PETRU!
Najlepsze komentarze
avatar
anonim146 (*.*.27.146) 2026-03-07 16:09:28 +6
Braun na Premiera , a potem na Prezydenta , Zrobić porządek z przeklętymi UPAdlińcami , a potem tylko Polexit i współpraca z Rosją i Białorusią ! Odpowiedz
avatar
anonim120 (*.*.79.120) 2026-03-07 16:56:13 +1
@anonim146: Jeśli wierzysz w że Braun coś zmieni to jesteś naiwny jak małe dziecko, Braun jest razem z tymi bandytami którzy rządza Polska od 89 r, gdyby nie był razem z nimi to już dawno by go zabili, myślisz że pozwoliliby takiemu jednemu aby im bruździł. Bo co bo brudy im wyciąga, PiS robi to samo gdy rządziło PO, wyciąga im wszelkie brudy, PO robiło to samo gdy rządził PiS wyciągał im wszelkie brudy. I nic się nie zmieniło, to taka gra, aby tacy naiwniacy jak ty dalej myśleli że maja wybór, że coś się zmieni. Odpowiedz
avatar
anonim108 (*.*.24.108) 2026-03-07 15:47:07 0
JEST RYSIEK - JEST ZABAWA !!! Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie