Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15043 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2012-11-13

Już po raz trzeci z okazji Narodowego Święta Niepodległości Młodzież Wszechpolska i Obóz Narodowo-Radykalny organizują ogólnopolski Marsz Niepodległości. Od samego rana do Warszawy zjeżdżają tysiące ludzi pragnących uczcić pamięć naszych ojców walczących z najwyższym poświęceniem w imię dobra Ojczyzny. Napięcie zaczyna wzrastać, gdy okazuje się, że w tym roku liczba uczestników marszu może być nawet trzykrotnie większa, niż w roku ubiegłym! Wiele osób zapowiada, że tym razem nie ustąpi, nawet jeśli policja użyje siły. Jednak pomimo postawienia wszystkich służb w stan najwyższej gotowości na twarzach funkcjonariuszy nie widać napięcia. Czyżby władze stolicy wyciągnęły wnioski z chaosu, który wywołały w zeszłym roku, nakazując siłom prewencji rozpędzenie pokojowej demonstracji? Zapewne tak, jednak wydarzenia, do których lada chwila dojdzie nie pozostawiają żadnych wątpliwości - tegoroczna akcja policji to dobrze zaplanowana i przećwiczona pacyfikacja odradzającego się ruchu narodowego.

pokaż cały opis
W katalogu: Reportaże
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 15043 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Marsz Niepodległości 2012 - W drodze ku wolności
Najlepsze komentarze
avatar
anonim24 (*.*.136.24) 2024-05-22 10:12:22 0
W drodze ku wolności środowiska narodowe
dały się wymanewrować żżymianom
i poszły w narrację antymuzułmańską tracąc czas, energię i twarz.
W tym czasie żżymianie zajumali kolejny kawał Polski, polskiego budżetu i dalej plują na nas - po uwaleniu ustawy o IPN marsz niepodległości powinien odbyć się wokół mauzoleum polin w marcu z naciskiem na wizualizację marcowych '68 ucieczek zbrodniarzy za granicę smutnego PRLu.
U narodowców ktoś musi ryć - bez kreta nie dałoby się tak skutecznie niwelować fontannę młodej energii patriotów. Kto przez lata kanalizuje to w d...ę - nie wiem. Odpowiedz
avatar
anonim24 (*.*.136.24) 2024-05-22 10:23:31 0
@anonim24: Co gorsze - niejeden z tych maszerujących głosował na PARTIĘ - kaczyńscy jako alternatywa dla peło... śmiech na sali.
Przez wybieranie "mniejszego" zła wytracili polski gniewny impet - można było wywrócić stolik po aferałąch ambergoldowych, ale niestety ciemny lud kupił PiSoskie kanty, pseudopatriotyczną nawijkę i szydłami, dudami, "zatrzymywaniem migracji" rozwalili to co mogło przynieść Polsce siłę zmiany. Prawdziwej zmiany.
dwie dekady kompletnego dziadostwa tzw. partii demokratycznych i tzw. prawicowych.

Teraz to i Konfederacja z prawicowym i katolickim Polska Jest Jedna niewiele może wskórać - zbyt daleko posunęła się korupcja instytucjonalna.
żżymianiestan, 22 maja 2024 roku. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie