Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14564 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Uważnie czytajcie 1min 44 secs ...
tego w polskiej TV Nie zobaczysz ponieważ polski rząd wraz z USA i z EU wspiera żydowskich faszystów i boga wojny Yahweh i nikt tego w USA, ani w EU Nie chce zmienić, oczywiście rozmowy, dyplomacja odeszła do lamusa, bo zaraz będzie oskarżony o antysemityzm, a to jeszcze gorsze od rzuconej papieskiej klątwy.
Dzięki USA (ponieważ faszystowskim żydom dostarcza bomby przeróżnej maści i kalibru) w Gazie odbywa się totalna demolka
& ludobójstwo, inni już porównują Gazę do Hiroszimy, obliczając ile już bomb, ile już ton zrzucono na Gazę. Sam Izrael nie jest w stanie wygrać tej wojny bombardując Gazę, Syrię, Irak & Lebanon, a już znalazłem informacje, że Israel jest w posiadaniu specjalnych bomb (oczywiście dzięki USA - Thank you USA) aby zaatakować w Iranie podziemne obiekty nuklearne, aby to znowu nie był taki sam bullshit jak z tą fiolką Colin Powella, który to na zgromadzeniu ONZ machał nią i straszył cały Świat
przed zagładą od strony dyktatora Saddama Husseina i oczywiście Wszystkie Kumate Kumaciory z klanu C-666 :) wiedzą jaki to był pociskany na siłę bullshit i jak się skończyła tzw. specjalna operacja pt. Iraqi Freedom (Putin miał od kogo się uczyć) że do dnia dzisiejszego Irak jest zniszczony i jest w stanie wojny od 2003 roku do dnia dzisiejszego plus grabież ropy.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Znalazłem ... english Only ...
Najlepsze komentarze
Truth_or_Lie 2024-02-17 00:01:20 0
Dzięki tej wojnie łączą się kraje arabskie, a to dla Nas nie jest Dobrze. Pozdrawiam ;) Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie