Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14954 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2023-09-19

Wesprzyj naszą pracę darowizną: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
_____________________________________________________________________________________
Młoda kobieta o konserwatywno-liberalnym światopoglądzie zawsze budzi zainteresowanie zwłaszcza, gdy konserwatyzm odnosi się do sfery obyczajowej, a liberalizm determinuje podejście gospodarcze. Takie podejście cechuje wielu mężczyzn, jednak wśród kobiet, z których ogrom dał sobie wmówić kosmopolityczną, lewicową wizję świata, to prawdziwa rzadkość. Tym bardziej jeśli kobieta nie tylko zgadza się z tezami prawicy, ale i pragnie zostać jej reprezentantką.

Mowa tu o Samueli Torkowskiej, znanej jeszcze do niedawna w świecie showbiznesu pod nazwiskiem: Górska. Młoda, energiczna modelka, którą wielu chętnie ocenia po okładce i która pojawiała się także na okładkach w bardzo odważnej formie, jest teraz spełnioną żoną i odważną kobietą prawicy. Trudno się zatem dziwić, że została dostrzeżona przez polityków Konfederacji, którzy szybko zaproponowali jej miejsce na swych listach do Sejmu. Samuela podjęła to wyzwanie, czynnie biorąc udział w kampanii wyborczej. Startując z 13 miejsca w małopolskim okręgu zaprezentowała 13 września o godz. 13.13 a jakże 13 tez, dzięki którym zamierza przekuć swój start wyborczy w mandat poselski.

Są wśród nich bardzo aktualne postulaty dot. cenzury, inwigilacji, bezpieczeństwa granic a nawet ukrainizacji Polski oraz te, które mogą uchodzić za ponadczasowe, jak np. ochrona definicji małżeństwa i promocja tradycyjnego modelu rodziny. Kandydatka Konfederacji zwraca również uwagę na zagrożenia, których dopiero możemy doświadczyć. Choćby przekształcenie pieniądza w narzędzie totalnej kontroli, jeśli nie zadbamy na poziomie Konstytucji RP o prawo do posiadania i obrotu gotówką.

Tezy Samueli Torkowskiej są na tyle przemyślane i odważne, że pojawiły się zarzuty, iż mogła nie napisać ich sama. Wszak wielu wciąż widzi w niej laskę z warszawskiego salonu. Najlepiej jednak sprawdzić to u źródła poprzez rozmowę z przebojową kandydatką Konfederacji, którą na antenie eMisji.Tv przeprowadzi Piotr Korczarowski. Serdecznie zapraszamy!

_____________________________________________________________________________________
PONIŻEJ ZNAJDZIECIE PAŃSTWO KILKA OPCJI WSPARCIA NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: https://www.paypal.com/donate/?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl
Tradycyjne przelewy na konto banku w Polsce:
33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Dla przelewów z zagranicy kod SWIFT/BIC: NESBPLPW

Szczegółowe informacje o wsparciu naszej stacji znajdziecie Państwo tutaj: https://emisja.tv/wsparcie-wplaty/ Zapraszamy również do zapoznania się z działalnością naszej fundacji, o której również przeczytacie na naszej stronie internetowej: https://emisja.tv/inicjatywaprzeciwcenzurze/

W tytule przelewu prosimy wpisać: Darowizna na cele statutowe
Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!!

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14954 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Nie oceniaj po okładce...
Najlepsze komentarze
avatar
anonim227 (*.*.104.227) wysłano z m.cda.pl 2023-12-13 23:20:40 0
Добрий день. Хвала Богу за наше чисте і слов'янське благо. Слава Україні за нашу шляхетну красу. З Богом. Odpowiedz
Artur_Dyskopata 2023-09-20 16:21:34 0
Będę. Nie po to ŻYJĄCY WIECZNIE nakazał nam nosić frędzle na czterech rogach płaszcza; abyśmy się teraz ukrywali albo co gorsza za katolików przebierali. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie