Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15015 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2023-09-14

Wesprzyj naszą pracę darowizną: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
_____________________________________________________________________________________
Polska znalazła się w niezwykle niebezpiecznym położeniu. Z jednej strony u naszych granic toczy się wojna, która nie jest nawet bliska końca, zaś rządząca naszym krajem klasa polityczna usiłuje zintensyfikować działania na rzecz udziału w samym konflikcie. A to z kolei naraża nas wszystkich na daleko idące konsekwencje, w przypadku zwycięstwa Rosji, z którą przecież graniczymy nie tylko na odcinku Obwodu Kaliningradzkiego, ale też poprzez Białoruś, gdzie stacjonują liczne wojska rosyjskie.

I z drugiej strony niebezpieczna jest też polityka wewnętrzna państwa, które organami władzy, ale i przy ostentacyjnym poparciu opozycji, próbuje narzucić swym obywatelom jedyny słuszny światopogląd, nowelizując w tym celu prawo, powołując twory polityczne tropiące domniemanych wichrzycieli bezpieczeństwa narodowego i wykorzystując podległe mu służby oraz media.

A zatem oprócz typowo gospodarczych zagrożeń, jak np. wahania cen paliw, dyktujących warunki produkcji drogiej energii, od czego przecież zależy dobrobyt całego państwa, czy okradającej nas z oszczędności inflacji, mamy również do czynienia z problemami natury czysto orwellowskiej, jak np. myślozbrodnia, której emanacją może być nowy zapis w Kodeksie Karnym o nieświadomym szpiegostwie, czy ustalany przez ośrodki władzy zakres tzw. dezinformacji.

Wobec tych zagrożeń zewnętrznych, jak i wewnętrznych Polak musi wyrobić sobie jakieś zdanie i podjąć rozsądną decyzję, na kogo zagłosuje w najbliższych wyborach, zanim skończy się czas politycznych obietnic i przekupstwa wyborców ich własnymi pieniędzmi.

I o tym właśnie w transmisji na żywo eMisji.Tv z Białegostoku, gdzie do debaty O Polsce na poważnie stanie Grzegorz Braun, Krzysztof Bartosik i Piotr Korczarowski. Serdecznie zapraszamy na audycję!
_____________________________________________________________________________________
PONIŻEJ ZNAJDZIECIE PAŃSTWO KILKA OPCJI WSPARCIA NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: https://www.paypal.com/donate/?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl
Tradycyjne przelewy na konto banku w Polsce:
33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Dla przelewów z zagranicy kod SWIFT/BIC: NESBPLPW

Szczegółowe informacje o wsparciu naszej stacji znajdziecie Państwo tutaj: https://emisja.tv/wsparcie-wplaty/ Zapraszamy również do zapoznania się z działalnością naszej fundacji, o której również przeczytacie na naszej stronie internetowej: https://emisja.tv/inicjatywaprzeciwcenzurze/

W tytule przelewu prosimy wpisać: Darowizna na cele statutowe
Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!!

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15015 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: O Polsce na poważnie - Braun, Korczarowski, Bartosik
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie