Rampage 2: Kara śmierci (2014) Lektor PL

Materiał nie jest niedostępny w Twoim kraju

Dołącz do CDA Premium

Masz już konto? Zaloguj się!

Rampage 2: Kara śmierci (2014) Lektor PL

Następne wideo
anuluj
Obejrzyj ten oraz 10019 innych filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: HorizontalLine
Konto zweryfikowane

Akcja, Thriller, Kryminał

Druga część wstrząsającej historii!

Wersja z napisami: https://www.cda.pl/video/15062533b/vfilm

Bill Williamson postanawia wywołać rewolucję, jakiej świat jeszcze nie widział. Mężczyzna bierze zakładników i wykorzystuje ich do uświadomienia narodu o społecznych nierównościach, za które odpowiedzialni są skorumpowani politycy i ludzie, którzy zaliczają się do elity.

Film z biblioteki: CDA Premium
pokaż cały opis
IMDb: 6.2 / 10 Ilość głosów: 5120
4.0 / 5 Oceny: 223
Włącz dostęp do 10020 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.

Tylko użytkownicy premium mogą zamieszczać komentarze pod tym filmem.
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!

Najlepsze komentarze
gro3493 2017-08-01 23:55:14 +29
Jestem za to nie fikcja mam podobne spostrzeżenia Niestety z wiatrówki nie ustrzelę nikogo
avatar
anonim243 (*.*.131.243) 2017-08-02 15:32:40 +11
@gro3493: to zrób sobie łuk
meanraax 2017-08-18 21:24:21 +5
@gro3493: zauwaz ze wszystko podniesione prawie ze do absurdu zeby ciemne masy "pomyslaly" eee tam to nie mozliwe co on gada. za to czysto przemycona sciema o dostepie do broni ze jest za latwo i dlatego on ich zabija ;] w sredniowieczu kazdy byl ubzrojony wiec jeden wariat ktory by chcial mordowac kogo popadnie nie mialby szans. szkoda tylko ze film olewa jego geniusz planowania tych zbrodni. z jednej strony siada sobie w bialy dzien na stolku i zabija przechodniow i dopiero na koniec bezdomny (zgaduje) to zglosil z drugiej strony potrafil tyle czasu byc nieuchwytnym po akcji R1 i niejako upozorowac swoja smierc w R2

btw po masakrze 3 lata temu ukrywal sie przez rok. dziwne
Pokaż wszystkie odpowiedzi [1]
guz1192 2017-08-13 21:38:16 +16
wszystko co mówi to prawda !!!
Ewa-Chom 2017-10-03 23:55:24 +15
Julian Assange którego tak chetnie przywołuje główny bohater nalezał do nazistowskiej sekty. Ten facet nie reprezentuje antysystemowej inicjatywy przeciw władzy! On jest wykreowany przez władze!

Julian Assange urodził się w roku 1971. Jego rodzice prowadzili objazdowy teatr, po pewnym czasie rodzinę opuścił ojciec. Gdy Julian miał 8 lat jego matka Christine wyszła za mąż za członka „Białego Bractwa” – sekty znanej jako Rodzina lub Santiniketan Park Assocation – prywatny szpital psychiatryczny ulokowany na przedmieściach Melbourne.

W latach 1960-1980 instytucja ta pozyskała narkotyk stworzony przez CIA i firmę Sandoz (obecnie Novartis), LSD-25.

Szpital był częścią kolonii New Age liczącej około 200 członków. Wszyscy mieszkańcy byli wykwalifikowanymi pracownikami: psychiatrami, lekarzami, pielęgniarkami (25%), prawnikami, pracownikami społecznymi lub urzędnikami.

Organizacja ta była oskarżana o niemoralne działania i wykorzystywanie swoich kompetencji do „kolekcjonowania” (porywania) dzieci. Kolekcja ta obejmowała 28 dzieci zabranych rodzinom za czasów urzędowania Anne Hamilton-Byrne , dyrektorki placówki oraz członkini ruchu teozoficznego.

Sekta ta była dobrze znana australijskim sądom i śledczym, a jej działania były udokumentowane i nagłośnione w mediach.

Wg relacji Assanga, jego rodzice zerwali z sektą w roku 1982 i do roku 1990 żyli na walizkach, zmieniając miejsce zamieszkania wiele razy. W tym okresie Julian został oskarżony przez australijską policję o hakerstwo. Tak twierdzi Assange, dodając również, że nie pamięta pani dyrektor Hamilton-Byrne, ani niczego z czasów przynależności do kultu.

Członkowie kultu przyznali później, że dzieci były zbierane do eksperymentu naukowego. Sama Hamilton-Byrne zachowała milczenie, ale członkowie sekty utrzymywali, że pani dyrektor zapowiadała globalny holokaust który zabije większość ludzkości. Przygotowywała więc dzieci na rolę spadkobierców Ziemi.

Wg relacji prawdziwej córki Hamilton-Byrne, Sary Moore, dzieciom o tym nie mówiono. Mówiono za to, że Anna Hamilton-Byrne jest ich biologiczną matką, mimo że ich liczba i przedział wiekowy pokazywały że jest to niemożliwe. Wszyscy pozostali członkowie sekty byli dla nich „wujkami i ciotkami” – a trzeba dodać, że część z nich była ich prawdziwymi rodzicami.

„Rodzina” była powiązana z nazistowską organizacją „Lebensborn e. V.” która powstała w grudniu 1935 roku, jako legalnie zarejestrowane stowarzyszenie, rzekomo w celu wspierania wzrostu aryjskiej populacji w Europie.

Lebensborn e. V znajdowała się pod skrzydłami specjalnej komórki SS, biura do spraw rasowych. Lebensborn znana jest przede wszystkim ze specjalnego programu rozrodczego dla „stadniny” SS, zajmującego się wyszukiwaniem i selekcjonowaniem aryjskich kobiet. Projekt ten wykorzystywał wolontariat pracujący dla biura ds. rasowych, tak by ten wyszukiwał w szkołach i szpitalach, tak w Niemczech jak i w krajach okupowanych, kobiety i dzieci pasujące do ich eugenicznego programu.

Tysiące „wybrańców” było zabieranych, często siłą, do mobilnych szpitalów gdzie poddawano ich programowi kontroli umysłów. Takich placówek było w Europie ponad 30.

Dodatkowo wiele ze starszych dzieci zabranych z innych krajów było wysyłanych do placówek w celu przeprogramowania i „arianizacji”. Najlepszym źródłem informacji o tych placówkach są archiwa ósmego Procesu Norymberskiego, USA v. Ulrich Greifelt albo procesy RuSHA.

Niesławny Dr. Josef Mengele znany jest głównie z zabójczych eksperymentów dokonywanych na dzieciach w Auschwitz. Często pomija się fakt, że celem tych rzeźnickich praktyk było ulepszenie istniejących już iluminackich metod kontroli umysłu dzieci, opartych na traumie i zadawaniu bólu, a jego metody wykorzystywano również w placówkach arianizacji kierowanych przez Lebensborn.

Mengele był prawdziwym twórcą projektu MK-Ultra. Po wojnie chroniony był przez amerykańskie Biuro Spraw Strategicznych (OSS) w czasie operacji „paperclip”, następnie rozpoczął pracę dla CIA przy programie MK-ULTRA.

Białe Bractwo Hamiliton-Byrne było najwyraźniej kontynuacją idei Lebensborn. Jej obsesja na punkcie białych włosów (do tego stopnia, że czasami używała do tego wybielacza), tego samego stylu ubioru i dziecięcych uniformów, jest bardzo bliska tamtej nazistowskiej organizacji.

OSKARŻYCIELKA ASSANGE

Anna Ardins, która oskarżyła Juliana Assange o gwałt, zniknęła sprzed nosa szwedzkiej i feministycznej pani prokurator (AWOL-nieobecny bez usprawiedliwienia) 9 grudnia tegoż roku, i wyjechała na granice terytoriów palestyńskich jako członek „Bractwa”, podającego się za międzynarodową organizację chrześcijańską, oprotestowującą izraelskich osadników.

W sieci pojawiły się głosy oskarżające Ardin o bycie powiązaną z CIA, pseudo-chrześcijańską nazistką.

Zachowanie Ardin (na lewo) jest tak dziwne, że należy się zastanowić czy jej mocodawcy rzeczywiście są związani z lewym skrzydłem szwedzkiej (narodowej) partii socjalistycznej. Najwyraźniej nie są.

Czyż nie jest kuszące, by połączyć teraz wszystkie fakty… Elementy układanki, Wikileaks i udostępniający jej serwery Pirate Bay (torrent P2P) w Sztokholmie, który należy do Carla Lundstroma, szwedzkiego neo-nazisty i finansowego sponsora szwedzkiej partii faszystowskiej, Socialististiska Partiet.

Przed II Wojną Światową partia ta nazywała się szwedzką partią komunistyczną, Sveriges kommunistiska, ale zmieniła nazwę w czasie wojny i została przy niej aż do dzisiaj.

Szwedzka Partia Socjalistyczna nie powinna być mylona z lewicową Partią Socjal-Demokratyczną, która zatrudniała Anne Ardin jako sekretarkę prasową. Najwyraźniej Anna jest podwójną agentką. Jej poczynania godne są samej bogini Eris, bogini chaosu i niezgody, która rzuciła jabłko niezgody (dla najpiękniejszej) na weselu Peleusa i Tetydy prowokując wojnę trojańską.

Tutaj sprawa staje się jeszcze dziwniejsza. Rodzina Lundstromów (Pirate Bay) była powiązana z firmą farmaceutyczną Sandoz (dziś Novartis). Sandoz była dywizją w nazistowskim korpusie I.G. Farben działającym podczas II Wojny Światowej. Firma ta opatentowała również LSD.

Mamy teraz więcej dowodów na powiązania Assanga z illuminatami. Rodzina Hamilton-Byrne była najwyraźniej jedną z wielu komórek w post-wojennej historii Lebensborn, programie w którym pomagała CIA i jej program MK-ULTRA
carsoncars 2019-11-02 13:05:31 +14
@Ewa-Chom: Już sam fakt użycia kłamliwych terminów pokroju "nazistowskiej" wyklucza cię z poważnej dyskusji. Są jescze dwa na tyle istotne że o nich jednak nabąknę. Są nimi stan chorobowy zwany potocznie "kopiuj i wklej" - co nie wróży owocnej dyskusji wszak z automatem żadna to rozmowa. Poza tym jestpowód trzeci choć bodaj najważniejszy którym jest brak uszanowania czasu pozostałych użytkowników w miejcu mającym z zasady pozwolić się odprężyć. PS. Musisz na siebie uważać bo jesze kogoś wkurzysz..
Fas1076 2017-08-03 19:09:04 +15
Ten film przedstawia długi ludzi łańcuch pokarmowy.
Zaczynając od pracowników , menadżerów , szefów ..
Nie Da się tego od tak zmienić latając z bronią i strzelając do ludzi.
kam-aga 2017-10-04 22:01:32 +8
@Fas1076: Nie zrozumiales IDEI tego filmu. Tego co pokazuje, to jakim jest swiat i ile zla i korupcji nas otacza kazdego dnia. Scena z facetem bijacym kobiete pokazuje to ile pizd a nie facetow chodzi po tej ziemi. Ludzi noszacych obcisle spodnie i zachwycajacych sie samym soba. Ludzie nie maja szacunku do siebie i innych. Ten film jest o tym co napisales - jesli jestes inny to traktuja cie jak szalenca i wracaja do swojego nudnego szarego zycie nie zwracajac uwagi na to co sie dzieje wokol. W mojej opini bardzo dobry film.
Fas1076 2018-02-01 19:11:04 +1
@kam-aga: Piszesz że nie rozumiałem idei tego filmu jednakże później w komentarzu piszesz że ten film jest o tym co napisałem. Tak dokładnie o to mi chodziło - "jeśli jesteś inny to traktują Cię jak szaleńca .."
Ps. Piszesz o szacunku a obrażasz pizdy w obcisłych spodniach - czy to nie zbyt stereotypowe myślenie ... - twój przykład nie jest chyba z wyrazem szacunku.
twa2947 2017-08-13 21:21:14 +13
Taki gość by się nam przydał do rozwalenia sejmu i rządu
maj7099 2020-06-22 22:53:34 +3
@twa2947: niech duda złagodzi dostęp do broni to w polsce będziemy mieli takich na pęczki
adr7072 2018-01-18 23:37:18 +5
piękny wzruszający film dla całej rodziny :)
AQM 2017-08-16 03:08:53 +5
Dobry film, daje dużo do myślenia.
watro050 2019-08-19 16:47:02 +4
ma jaja cala prawda w 100%
108woj108 2020-12-08 01:00:56 0
@watro050: Chciałbyś zostać takim czekistą,stalin byłby z ciebie dumny...
siecnet 2018-08-18 00:59:49 +4
Porusza i daje do myślenia 10/10
Tomaszwrzesien 2017-08-03 11:48:19 +4
Jak ktoś lubi kino akcji to zdecydowanie polecam
kasztan1 wysłano z m.cda.pl 2018-06-04 19:59:52 +3
Zajebisty film szkoda że nie ma takich ludzi na prawdę he bo zmienili by świat
shaqu191 2017-08-04 21:14:57 +3
Kozak w huj :"
legwaan 2020-02-05 12:58:21 +2
koalicja zasłuży na dość niską, zasłużoną ocenę.
kam8691 wysłano z m.cda.pl 2019-12-15 03:01:55 +2
Ten syf jest dla ludzi psychicznie chorych.
wojciech1974 2018-10-28 14:33:07 +2
Daje do myślenia.
japiech2 2019-11-11 23:28:38 0
@wojciech1974: Niby co ? Że na świecie są ludzie bogaci i biedni, biznesmeni, lobbyści, gubernatorzy, prezydenci, etc, etc ? I z tego można wysnuwać jakieś urojone wnioski ?
misiekaa1 2018-03-13 12:40:31 +2
Nie jestem za zabijaniem ludzi ale to co tu jest przekazywane jest prawdą świat ma się ku upadkowi dlatego nie biorę udziału w wyborach a ten system jest cały zrąbany.
kamiljezyna 2018-01-11 10:19:36 +2
Super.Tak działa system .
ronald0222 2017-08-15 07:08:12 +2
Dobry film polecam. Ryje banie hehe. Alle prawdę gość gada
ROBI735 2018-10-23 14:25:52 +1
Dobry film
bonnie-paarkeer 2018-04-27 07:23:25 +1
10 \10
Więcej
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie