Anima Persa 1977 Napisy

Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich

Niniejsza treść została uznana przez Użytkowników lub Administratora za treść nieodpowiednią dla osób małoletnich. Materiał może zawierać treści wrażliwe, w szczególności pornografię lub w sposób nieuzasadniony eksponując przemoc. Aby obejrzeć materiał Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę przedstawiciela ustawowego na zapoznanie się z niniejszą treścią. Usługodawca zastrzega, że zgodnie z treścią Regulaminu, Użytkownikiem Serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia lub małoletnia działającą za zgodą przedstawiciela ustawowego. Zapoznanie się z treścią z naruszeniem tych zasad następuje na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika.

Odblokuj dostęp do 13953 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Ten film figuruje w kategorii thriller ale z tego co czytałam chyba niesłusznie. Opowiada o młodym studencie który zatrzymuje się w Rzymie u swojego wujka i ciotki (odpowiednio Vittorio Gasman i Catherine Deneuve) i wkrótce orientuje się że na ich poddaszu dzieją się potworne rzeczy.
Znalazłam kopię w wysokiej jakości z podobnie wysokiej jakości polskimi napisami i bardzom ciekawa tego filmu, zapowiada się bardzo obiecująco.
Odnośnie do mojej tyrady pod poprzednim filmem zapomniałam dodać że koncepcja odzyskanych wspomnień jest bardzo problematyczna na co wskazują liczne procesy o zniesławienie w latach 90 w wyniku oskarżeń o molestowania seksualne na wątłej bazie od-wyparcia, zresztą rzecz tyczy się też Freuda któremu podobno kilka dziewczyn wmówiło, że były, albo też on wmówił im, że były molestowane.
W związku z powyższym nieroztropne i beztroskie powoływanie się w oskarżaniu o nadużycia seksualne na mechanizm wyparcia jest tzw strzałem w stopę.
Ale hehe co oni mogą o tym wiedzieć...

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 13953 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Anima Persa 1977 Napisy
Najlepsze komentarze
avatar
anonim100 (*.*.42.100) 2023-06-03 22:14:31 0
Dzięki!!!!!!!!! Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie