Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich

Niniejsza treść została uznana przez Użytkowników lub Administratora za treść nieodpowiednią dla osób małoletnich. Materiał może zawierać treści wrażliwe, w szczególności pornografię lub w sposób nieuzasadniony eksponując przemoc. Aby obejrzeć materiał Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę przedstawiciela ustawowego na zapoznanie się z niniejszą treścią. Usługodawca zastrzega, że zgodnie z treścią Regulaminu, Użytkownikiem Serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia lub małoletnia działającą za zgodą przedstawiciela ustawowego. Zapoznanie się z treścią z naruszeniem tych zasad następuje na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika.

Odblokuj dostęp do 14599 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

To oczywiście całkiem świeży slasher o tradycyjnie grupie przyjaciół spędzających noc w odludnym domu przy okazji padających kolejno ofiarami zamaskowanego zabójcy.
I cóż że ze Szwecji, może nie być za dobry, ale slasher zawsze warto obejrzeć. Dla relaksu, ja zawsze się przy nich relaksuję.
Zamieszczam po przerwie ledwie dwa tygodnie i już mam serdecznie dosyć, dosyć użerania się z ludźmi, czytania dzień w dzień głupich komentarzy.
Wszelkie agresywne komentarze od dziś wywalam.
Grasuje tu przynajmniej kilku napastliwych świrów z którymi nie chcę mieć czegokolwiek do czynienia.
Pozdrawiam.

BTW
właśnie dowiedziałam się co powiedział Sośnierz o psach,
to oburzenie jest zabawne,
nie jestem za Konfederacją ani za jedzeniem psów, ale może pora już zdać sobie sprawę że faktycznie mięso to mięso, a ubój i hodowla przemysłowa zwierząt jest odrażającym zjawiskiem które w cywilizowanym społeczeństwie nie powinno mieć miejsca. Pamiętam gdy niedawno rozkręciła się afera bo jakiś koleś trzymał na sznurze głową w dół kota, i padały histeryczne postulaty, by go powiesić, wykastrować itd ci sami ludzie uważają za zupełnie normalne podrzynanie gardeł świniom by mogli się najeść.
Kontrast jest niewiarygodny.
Pokazywali niedawno sfilmowane ukradkowo traktowanie zwierząt w hodowli przemysłowej,
bez znieczulenia małym świniom wyrywali zęby, najgorsze jest to, że gdyby ludzie ogółem przestali z dnia na dzień jeść mięso problem natychmiast przestałby istnieć.
Ale oczywiście to nigdy nie nastąpi.
Ale kotki i pieski są cudowne, milaski, przytulaski.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14599 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Blood Runs Cold 2011 Napisy
Najlepsze komentarze
avatar
anonim170 (*.*.1.170) 2023-11-23 15:10:57 +1
ja nawet nie znam dobrych slow zeby opisac tak upadle brodne dno zeby to cos opisac bo filmem tego nazwac nie mozna bylaby to obraza nawet dla obrazow klasy zzzzzzzzzzzz Odpowiedz
1dziad1 2023-08-25 18:56:52 0
Duża widownia to i świry muszą się trafić, to statystyka.
Ja rzadko piszę komentarze, z reguły, kiedy coś mi się nie podoba, i staram się to uzasadnić, ale chyba nie jestem agresywny.
Rzadko piszę komentarze pozytywne, w stylu "dobry film" ich nadmiar uważam za spam.
Czasem film/aktor-ka/rezyser-ka coś przypomni, przekaże, wtedy warto zamieścić komentarz. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie