Apartament w hotelu Plaza - Plaza Suite (1971) ( lektor PL )
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 13944 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Trzy nowele opowiadające historie gości Hotelu Plaza. Małżeństwo z długoletnim stażem, Karen (Maureen Stapleton) i Sam (Walter Matthau), zatrzymuje się w apartamencie, w którym spędziło swój miesiąc miodowy. Kobieta podejrzewa męża o zdradę, ale wciąż ma nadzieję, że sentymentalny powrót do przeszłości zażegna poważny kryzys w ich związku. Tymczasem hollywoodzki producent filmowy Kiplinger (Walter Matthau) umawia się w hotelowym pokoju ze swoją dawną kochanką Muriel Tate (Barbara Harris). Kobieta traktuje spotkanie jako niezobowiązującą rozmowę byłych przyjaciół, jednak Kiplinger próbuje ją ponownie uwieść. Kolejni goście Hotelu Plaza, Roy (Walter Matthau) i Norma (Lee Grant)
Hubleyowie, desperacko starają się wpłynąć na swoją córkę Mimsey (Jenny Sullivan), która ma wkrótce stanąć na ślubnym kobiercu, jednak nie może uporać się z wątpliwościami związanymi z zamążpójściem. Film jest adaptacją broadwayowskiej sztuki Neila Simona. Obraz zdobył dwie nominacje do Złotych Globów, w tym za kreację aktorką Maureen Stapleton.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 13944 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Apartament w hotelu Plaza - Plaza Suite (1971) ( lektor PL )
Najlepsze komentarze
plechol 2023-05-15 19:28:13 0
Fajne, że jest, ale kto napisał przekład dla lektora: "'... w sztuce Sama Neila ..." Neila Simona - jednego z najsłynniejszych dramaturgów. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie