Orzeł i reszka (1974) [Rekonstrukcja] [720p. WEB-DL. Xvid]
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14958 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Kasia83J

Wiosną 1954 po siedmiu latach pobytu w więzieniu, skazany na dożywocie więzień polityczny Marcin Nowak zostaje zwolniony dzięki amnestii. Jest sam, żona związała się z innym, córki nie może odebrać. Pragnie wrócić do normalnego życia; jest historykiem, ale z konieczności podejmuje pracę w PGR, skąd jednak musi odejść już po kilku miesiącach: jego sumienność stała się niewygodna dla kombinatorów... Marcin kontaktuje się z żoną nieżyjącego już kolegi, Teresą - ona też jest samotna, pozostają razem. Nowak pracuje teraz jako inkasent elektrowni, ale kiedy znów interesują się nim organa śledcze - ulega namowom Teresy i decyduje się uciec z kraju. Wiosną 1955 przedostaje się przez zieloną granicę do NRF; trafiają do tymczasowego obozu, prowadzonego przez tzw. Biuro Pomocy Uchodźcom ze Wschodu. Jako wrześniowy oficer i powojenny więzień polityczny w Polsce Marcin staje się obiektem szczególnego zainteresowania wywiadu amerykańskiego. Po wielokrotnych badaniach, prowadzonych przez speców porucznika Ralfa Moesa, zostaje współpracownikiem zachodnioberlińskiej komórki amerykańskiego wywiadu. Inteligentny, odważny, opanowany - rychło zdobywa zaufanie kolegów i zwierzchników. Szef, pułkownik Arthur Kenneth wyjaśnia mu istotę funkcjonowania organizacji, określa perspektywiczne cele działalności antykomunistycznej, tłumaczy metody realizacji idei rozmiękczania poprzez wzmożoną dywersję ideologiczną...

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Orzeł i reszka (1974) [Rekonstrukcja] [720p. WEB-DL. Xvid]
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie