Opublikowano: 2023-01-30

Witam po piłkarskim weekendzie! Rozsiądźcie się wygodnie i... miłego oglądania!

W dzisiejszym filmie:
0:00 Wstęp
0:45 City lepsze od Arsenalu w FA Cup! Kontuzja Eriksena, opuszczał stadion o kulach Liverpool znowu przegrało z Brighton!
1:29 Marsylia remisuje z AS Monaco! Lens gubi punkty! Paris Saint-Germain niespodziewanie remisuje z Stade de Reims!
2:40 Barca wygrywa z Gironą! 100. mecz Pedriego w barwach Dumy Katalonii! Niezwykła seria Inakiego Williamsa przerwana! Trwała od kwietnia 2016 roku Real Madryt gubi punkty! Strata do FC Barcelony się powiększa
4:27 Bayern zgubił kolejne punkty Union lepszy od Herty w derbach Berlinu! Borussia pokonała Bayer!
5:53 Kompromitujące porażki AC Milanu i Juventusu! Kontuzja Arkadiusza Milika! Napoli lepsze od AS Romy w hicie kolejki! Asysty Zielińskiego i Zalewskiego
7:46 Raków i Lech gubią punkty! Legia wygrała i skróciła dystans do lidera!
8:47 Krychowiak, Szymański i Kozłowski z asystami! Białek z bramką w lidze holenderskiej! Kuriozalne zachowanie bramkarza Feyenoordu
9:43 Skriniar dołączy do PSG! Kędziora wypożyczony do Grecji!

Kontakt michal@ostatnigwizdek.yt

Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć zawartych w filmie. Materiały są wykorzystane w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia przedstawianych informacji.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14652 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Milik KONTUZJOWANY! Czeka go PRZERWA! Kuriozalny ruch bramkarza! Eriksen OPUSZCZAŁ stadion O KULACH