Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14651 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Podsumowanie zmiennych w naszym języku, które wpływają na jego trudność.

Po przygotowaniach do tego odcinka stwierdzam, że nasz język w obecnej formie zasad gramatycznych, jest tak trudny, że kolejne języki na liście najtrudniejszych języków, czyli węgierski, fiński są kilka razy łatwiejsze niż polski/lechicki.

Ale to wszystko efekt sfałszowania podstawowych zasad gramatycznych w naszym języku. Więcej o tym mówię w odcinku 6.2.

Rozbudowana struktura naszego języka jest wbrew pozorom bardzo poukładana i logiczna.
Zrozumienie podstaw słowotwórstwa i prawidłowej gramatyki bardzo ułatwia jego nauczenie się. Nasz język jest stworzony przez najwyższych mędrców, dlatego słowa i ich odmiany gramatyczne, są zgodne z prawami fizycznymi i energetycznymi, przez co intuicyjnie będziemy czuli, do jakich grup deklinacyjnych i jakich rodzajów i odmian będziemy dobierać brzmienie słowa.

W nauczeniu naszego języka pomaga też to, że jest to język w którym jest wiele słów związanych z dźwiękami natury, co jest intuicyjne dla ludzi, dzięki temu szybciej przyswajają dane dźwięki i utożsamiają je ze słowem.

Używamy wielu dźwięków w porównaniu do innych narodów, co pozwala nam budować krótsze słowa, (bo mamy więcej dźwięków i więcej kombinacji możemy używać), i jednocześnie mówimy wyraźnie, bo nie używamy zbiegów samogłoskowych i spółgłoskowych, tylko wszystkie dźwięki naszego obiecadła są to litery, o bardzo charakterystycznych dźwiękach i specyficznym ułożeniu ust i języka. Pozwala nam to mówić głośniej i szybciej i z daleka lepiej nas słychać. Pobudza to również nasz mózg, i dostarcza mu większej gamy wibracji.

Więc nasz język, język Lechii, język Arii, jest najbardziej rozbudowanym językiem pod względem gramatyki i słowotwórstwa, ale jednocześnie jest językiem intuicyjnym i zgodnym z prawami fizyczno-energetycznymi. Jak zrozumiemy podstawy słowotwórstwa i gramatyki opartej na naturze, to jego zasady stają się logiczne. Mają swoje połączenia i wyjaśnienia.
Dzięki temu większość z nas już w wieku 3 lat potrafiła się tym językiem sprawnie posługiwać.

Naszym mędrczym pradziadom i prababom nie chodziło o to, aby stworzyć trudny język. Wręcz przeciwnie. Chodziło o rozbudowany język, abyśmy mogli się wypowiedzieć najadekwatniej do zamiaru, ale jednocześnie zrobili go możliwie prostym, naturalnym, intuicyjnym, aby łatwo było nam się go nauczyć. Używamy wielu dźwięków, aby przez wibrację pobudzać mózg i naszą kreatywność oraz pamięć. A przy okazji za pomocą szyfru, przekazali nam część swojej mądrości. Jako dziedzictwo i ułatwienie nam życia.

I teraz odnosząc się, czy nasz język jest najtrudniejszy?
Odpowiadam: Biorąc pod uwagę obecne, oficjalne opracowania gramatyczne, czego efektem są wyjątki od wyjątków, to odpowiem tak. Najtrudniejszy.

Ale jeśli weźmiemy pod uwagę, jako wpływ na szybkość nauki języka, intuicję, i uporządkowanie gramatyki przez poprawne opracowania gramatyczne i uporządkowanie zasad słowotwórstwa, to odpowiadam:
Nie jestem pewien. Inne języki są dużo prostsze pod względem rozbudowania, ale mogą mieć nielogiczne konstrukcje, dlatego nauczenie się języka o ubogiej budowie, z małą ilością odmian, może być trudniejsze, bo nie ma schematu. Mogą to być np. języki napisane na papierze, przez pijanych ludzi.

Kolejnym czynnikiem wpływającym na szybkość nauki języka jest poziom motywacji.
Jak naprawdę czujemy, czy chcemy mówić danym językiem?
W tym może pomóc zrozumienie, że język Lechii, Arii, jest językiem z szyfrem źródłowym. Jest zapisem z czasów jednego języka. Jest etosem postępowania boskich istot. Opisuje życie. Jest instrukcją, jak wprowadzić raj w kraj.
Od skraju do skraju w raju, każdy jest Ra i ma RaDość, każdy się jara z radości, razem, każda rasa.
To jest język źródła, to jest język połączenia, to jest język magii, to jest język Ra.

Sława Wam!

PS. Bardzo chętnie się zapoznam z opracowaniami jeśli ktoś ma inne zdanie, ale proszę podsumować te wszystkie zmienne języka Lechii, o których mówię w odcinkach 6.1 i 6.2. :D

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14651 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Dlaczego język polski jest najtrudniejszy na świecie? - Pierwszy Język - Odcinek 6, cz. 1 -słowotwór
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie