Modlitwa Ojcze Nasz ♡ 432 HZ ♡ Podnoszenie Wibracji Serca JasnowidzJacek. blogspot. com

Modlitwa Ojcze Nasz ♡ 432 HZ ♡ Podnoszenie Wibracji Serca JasnowidzJacek. blogspot. com

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 4765 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Modlitwa "Ojcze Nasz" po aramejsku, wykonana przez Myriam Cannas z albumu "Imana", pod tytułem "Avun", podnosi Wibracje Serca.
Częstotliwość 432 Hz — Dźwięk — Naturalny, pierwotny i Uzdrawiający. Te Dźwięki, tworzone z Miłością, Oczyszczają i Wibrują w Naszym Centrum (Sercu), roznosząc Energie ku górze i ku dołowi. Tego nie da się opisać, to trzeba doznać i poczuć w Sobie.

W tle — Doskonałe Dzieła Boże, Stworzone z Miłością — Powiększone Płatki Śniegu, wykonane przez Fotografów - Kenneth Liebrecht, Adrei Osokin i Alexey Lljatov.

Jezus rozmawiał i nauczał w języku aramejskim, gdyż takim językiem mówiła ludność zamieszkująca region, w którym się wychował. Język aramejski nie czyni rozróżnienia pomiędzy środkiem / drogą a celem, wewnętrzną Cechą a zewnętrznym Działaniem. Obydwa aspekty istnieją jednocześnie, tak jak w powiedzeniu: "Co Posiejesz, to Zbierzesz". Kiedy Jezus mówi o "Królestwie Niebieskim" ma On na Myśli Królestwo Wewnątrz (Serce), Pośród lub między Nami — Wewnątrz i na Zewnątrz — jak i w Całości Jaźni. Granice pomiędzy Duchem, Ciałem (Materią) i Duszą nie istnieją.
Język aramejski posiada (podobnie jak hebrajski czy arabski) różne znaczenia. Słowa są zdefiniowane zgodnie z systemem poetyckim, w którym każde Słowo może mieć różne znaczenie. Tak więc każdy wers Modlitwy można przetłumaczyć, na każdy język, w kilku różnych wersjach.

Zapraszam na Blog:
http://jasnowidzjacek.blogspot.de/p/modlitwa-dziekczynna.html
http://jasnowidzjacek.blogspot.de/2016/04/cymatyka-dzwieki-lecza-ale-i-zabijaja.html

Wszystkiego wspaniałego Tobie Życzę.

pokaż cały opis
W katalogu: Filmy JasnowidzJacek.blogspot.com
Ten film znajduje się w poczekalni.
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 4765 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie