Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15343 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: LydkaGrubasa
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2020-07-10

Sprawdź gdzie gramy: http://lydkagrubasa.pl/koncerty
Profil FB: http://facebook.com/lydkagrubasa
Subskrybuj kanał: http://youtube.com/lydkagrubasa?sub_confirmation1
Sklep: http://sklep.lydkagrubasa.pl
WWW: http://lydkagrubasa.pl
Management: Marcin Koćmierowski 668-474-877

Scenariusz: Bartosz Hipis Krusznicki
Reżyseria: Łukasz Sheben Jedynasty
Realizacja: Łukasz Jedynasty, Zuzanna Staszewska (Rainbow Box Studio) https://www.facebook.com/RainbowBoxStudio/


W styczniu tego roku ukazała się nasza najnowsza płyta, Socjalibacja. Sytuacja związana z pandemią wywróciła do góry nogami większość planów związanych z promocją albumu, jednak nie złożyliśmy broni i tym samym, z nieukrywaną przyjemnością, prezentujemy Wam pierwszy klip promujący nasz ostatni krążek.

Początkowo mieliśmy nieco inne plany związane z Walcem. Nie miał to być pierwszy utwór Socjalibacji promowany teledyskiem, ale jako że u nas nigdy nie jest normalnie, pomysł uległ głębokiej rekonstrukcji i stało się! Przede wszystkim dzięki temu, że animowani aktorzy są wyjątkowo odporni na wirusy.

Klip, który oglądacie, wykonany został przez Łukasza Jedynastego i Zuzannę Staszewską z Rainbow Box Studio. Do produkcji zużyto ok. 8 litrów farb akrylowych, plus kilogram ceramicznej modeliny i pewnie ze dwa razy tyle plasteliny, 0,5 m3 styropianu, do tego karton, gips, drewno, tkaniny, itp. Jednocześnie z planami zdjęciowymi powstawały lalki - od szkieletów po specjalnie uszyte przez Zuzę kostiumy. Cały klip został stworzony ręcznie, wykorzystując hand-made jako największy atut, bez cyfrowych efektów, bez green screena, bez korekcji barwnej. Wszystko miało powstać, i powstało, na planie. Praca zajęła trzy i pół miesiąca, po 10-12 godzin dziennie. Po zakończeniu prac produkcyjnych licznik wskazywał 6407 wykonanych zdjęć.

Od dawna planowaliśmy zilustrowanie swojej muzyki jakąś formą animacji. Zaraza wyzwoliła dodatkową energię do działań i oblekła pomysł w ciało. Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z efektu i mamy szczerą nadzieję, że i Wam klip przypadnie do gustu. Miłego seansu!

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15343 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: ŁYDKA GRUBASA - Walec (Oficjalny Teledysk) (2020)
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie