Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15355 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Po niedawnym uratowaniu księżniczki Muchomora przed królem Koopą, Mario, Luigi, Ropucha i Księżniczka rozpoczynają poszukiwania czegoś, co może uwolnić Krainę Grzybów króla Koopy i jego zwolenników i przywrócić Mario i Luigiego z powrotem na Brooklyn. Podróżując przez Krainę Lodu, Mario i Luigi prowadzą przez ścieżkę, podczas gdy Ropucha ciągnie Księżniczkę Muchomor na saniach. Gdy grupa podróżuje dalej, podąża za nimi krótkowzroczny Giant Birdo, który nadal rozbija się o rzeczy. Nagle Giant Birdo spada w dół, chwyta Ropuchę i zaczyna odlatywać, mówiąc, że znalazła swoje dziecko, Cheepy.

Gdy Giant Birdo odlatuje z Ropuchą, Księżniczka Muchomor prosi Mario i Luigiego o uratowanie Ropuchy, która została przywieziona na najwyższą górę w okolicy. Niezrażony wielkością góry, Mario wraz z księżniczką Muchomorem wyruszyli, pozostawiając za sobą niezdecydowanego Luigiego; Ostatecznie, po usłyszeniu, że w okolicy są niedźwiedzie polarne, Luigi decyduje, że najlepiej byłoby iść z Mario i księżniczką.

Przybywając do jej domu, Giant Birdo upuszcza Ropuchę w łóżeczku i sama ląduje w domu. Chwytając Ropuchę, Giant Birdo zaczyna dawać mu pocałunek za pocałunkiem, mówiąc, jak bardzo tęskniła za swoim Cheepy. Ignorując twierdzenia Toada, że nie jest Cheepy, Giant Birdo z grubsza wrzuca Toad do łóżeczka i chwyta pobliski, dzwoniący telefon. Odbierając telefon, Giant Birdo mówi, że jest to Biuro Zaginionych Ptaków i kontynuuje mówienie
e: https://www.mariowiki.com/The_Bird!_The_Bird!

pokaż cały opis
W katalogu: super mario bros
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Super mario bros super show odc 1 Ptak! Ptak! 1989
Najlepsze komentarze
avatar
anonim88 (*.*.202.88) 2024-06-22 20:54:36 0
a nie ma w POLSKIM JĘZYKU ?? Odpowiedz
Godzilla_kontra_Mothra1992 2024-06-22 23:04:01 0
@anonim88: Niestety nie Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie