LAS WISIELCÓW - CreepyPasta o nawiedzonej wsi Bromierzyk! [ Lektor PL ]

Aby obejrzeć wpisz rok urodzenia

zapamiętaj moje ustawienie

Strona została uznana przez użytkowników lub administratora za zawierającą treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat). Strony te zawierać mogą w szczególności treści o tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Decydując się na zapoznanie z treścią tej strony, czynisz to na własną odpowiedzialność. Korzystanie ze stron zawierających treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich następuje na ryzyko osoby decydującej się zapoznać z takimi treściami.

Odblokuj dostęp do 10636 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Wyjątkowe opowiadanie inspirowane legendą o nawiedzonym lesie w Bromierzyku. Miejsce to zwane jest lasem wisielców.

Bromierzyk to mała miejscowość położona na terenie Puszczy Kampinoskiej. Mieszkańcy okolicznych wsi twierdzą, że w tym miejscu dochodzi do trudnych do wytłumaczenia zjawisk. We wsi straszą rzekomo duchy żołnierzy i cywilów rozstrzelanych w czasie II wojny światowej - jak przekonują świadkowie, nocą we wsi można usłyszeć ich rozmowy. To nie jedyna przerażająca historia związana z tym miejscem.

Według krążącej w okolicy opowieści Bromierzyk jest nawiedzany przez ducha zamordowanej tam przed laty dziewczynki. Podobno w lesie, w którym doszło do zbrodni, usłyszeć można przeraźliwe zawodzenie. Rodzice dziewczynki, aby ją upamiętnić, wybudowali tam kapliczkę i powiesili zdjęcie córki. Jak głosi legenda, dziewczynka na zdjęciu z roku na rok wygląda na coraz starszą. Nie brakuje osób, które twierdzą, że na drodze pomiędzy kapliczką a cmentarzem widzieli jej ducha.

W nawiedzonym lesiepodobno usłyszeć można dziwne odgłosy, których pochodzenia nie da się wyjaśnić. Według opowieści w tym miejscu doszło do wielu samobójstw. Z tego powodu miejscowość jest porównywana do japońskiego lasu Aokigahara.

Opracowanie: Zaczytani

Źródło: https://straszne-historie.pl/story/11473-Pasozyt

#creepypasta #thriller #opowiadanie

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 10636 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: LAS WISIELCÓW - CreepyPasta o nawiedzonej wsi Bromierzyk! [ Lektor PL ]
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie