Czy poseł Wójcikowski spotkał ciężarówkę ze żwirem?
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10634 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2017-01-20

Jeżdżą ciężarówki ze żwirem... mawiał Wojciech Sumliński, cytując groźbę jednego z byłych funkcjonariuszy PRL. Chodzi w niej o umyślne spowodowanie wypadku, w którym ginie osoba niewygodna. Czy tak było w przypadku śmierci posła Rafała Wójcikowskiego? Tego oczywiście nie wiemy, ale istnieją przesłanki, by twierdzić, że ktoś tej śmierci dopomógł.

Kilka godzin po wypadku w sieci pojawiło się nagranie, w którym świadek zdarzenia zarzekał się, iż poseł żył, ale wymagał pilnej akcji ratunkowej, której nie podjęto, albo podjęto, lecz nieudolnie.
https://www.youtube.com/watch?vzqwgan-vhWc

Inne wskazówki można znaleźć w wypowiedzi samego posła, której udzielił podczas zlotu Pobudki w Krzyżewie, 14 stycznia b.r. Prawdopodobnie jest to ostatnie nagranie z jego udziałem. Rafał Wójcikowski powiedział, że inwestując na giełdzie trafił na spółkę, którą nie powinien się interesować. Pojawiły się dziwne telefony, a nawet groźby werbalne. Przyszedł do mnie jeden z takich smutnych panów (...) i dowiedziałem się gdzie mieszkam, gdzie mieszka moja rodzina - mówił poseł.

pokaż cały opis
W katalogu: Reportaże
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 10634 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Czy poseł Wójcikowski spotkał ciężarówkę ze żwirem?
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie