Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14564 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Zakazane uczucie (hiszp. La que no podía amar) meksykańska telenowela wyprodukowana przez Televisę. Producentem telenoweli jest José Alberto Castro. Adaptacja utworu o tej samej nazwie Delii Fiallo.
W rolach głównych wystąpili Ana Brenda Contreras, Jorge Salinas i José Ron. Główni antagoniści to m.in. Susana González i Julián Gil.
Premiera w Meksyku odbyła się 1 sierpnia 2011 roku. Ostatni odcinek został wyemitowany 18 marca 2012 roku na kanale Canal de las Estrellas.

Wersja polska

W Polsce serial emitowany był po raz pierwszy od 19 marca do 23 sierpnia 2012 roku na kanale TV4 w dniach od poniedziałku do czwartku o godzinie 17:00 później również o 18:00. W ramówce TV4 telenowelę zastąpił serial Ukryta miłość.
Serial emitowany był także na kanale TV6 od 3 września 2012 roku w dni robocze o 19:00 i 20:00. Ostatni odcinek wyemitowano 21 lutego 2013 roku o godzinie 20:00, a jego powtórkę następnego dnia o godzinie 9:15.
W Polsce serial składał się z 162 odcinków. Opracowaniem wersji polskiej zajęło się Studio Publishing. Autorami tekstu byli Daniel Wegner i Olga Krysiak. Lektorem serialu był Marcin Sołtyk.

Fabuła

Główną bohaterką serialu jest Ana Paula Carmona Flores, świeżo upieczona pielęgniarka. Mieszka z bratem i ciocią. Kiedy nadchodzi dzień zapłaty za czynsz a jej ciotka nie ma czym zapłacić właścicielowi mieszkania za czynsz, sprowadza mężczyznę do swojego domu i mówi jej, że przyjdzie do niego jej siostrzenica i w ten sposób uregulują dług. Ana spotyka w domu właściciela, który próbuje ją zgwałcić. Na szczęście udaje jej się uciec, lecz kiedy dowiaduje się o tym Miguel jej brat postanawia napaść na sklep by mieć na spłacenie długu. Niestety nie wszystko idzie po jego myśl i trafia na komisariat z raną postrzałową. Ana Paula biegnie do niego. Tam poznaje Bruna Rey, prawnika który pomaga jej bezinteresownie. Proponuje jej także pracę u swojego szefa Rogelia Montero. Dziewczyna po długich namowach ze strony ciotki zgadza się przyjąć tę pracę. Gdy dotarła na hacjendę El Fuerte, której właścicielem jest Rogelio Montero, dowiaduje się, że zajmowanie się ranczem wcale nie jest takie proste. Między właścicielem hacjendy a Aną Paulą dojdzie do wielu kłótni. W tragicznych okolicznościach Carmona pozna też Gustava, młodego i przystojnego budowniczego, który uratował jej życie. Inżynier ubiega się o względy dziewczyny, co mu się udaje. Młodzi są w sobie zakochani, jednakże nie spodobało się to Brunowi, który był zdolny do wszystkiego, aby rozdzielić parę.
Przez nieporozumienie i podły charakter ciotki Any Pauli, która nie popierała związku pary, dochodzi do kłamstwa. Gdy dziewczyna dowiaduje się o śmierci swojego ukochanego, zgadza się na propozycję swojego szefa Rogelia Montero i wychodzi za niego. Początki małżeństwa są trudne, ale właściciel hacjendy kocha żonę, ale jest zbyt dumny, by jej to wyznać. Gdy małżonkowie są ku sobie, Bruno psuje ich krótkie szczęście i szkodzi parze.
Dochodzi do wielu nieporozumień i zdrad, ale prawdziwa miłość przetrwa wszystkie przeciwności losu.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14564 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: 003 - Zakazane uczucie. PL
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie