Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14965 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Dariusz_Zawadzki3 2 godziny temu+2 #
i za to przepraszam trzymaj mordę na poglądy wojenne

Dariusz_Zawadzki3 2 godziny temu+1 #
Ale ty nic nie musisz teraz ludzie Patrząc z innej perspektywy mają wyjebane na twoje poglądy stać ich jest obejrzeć każdy film jaki im się będzie podobał chwała ci za wojaże.

OK, no to będę trzymał mordę w kubeł. No to świetnie dla mnie, że mają wy666jebane Nic nie muszę pisać. Nikt nie zakumał dlaczego posyłałem tak dużo muzyki & videos o wojnie i antywojenne. Cofnijcie się do tyłu, a Wszystko znajdziecie, a resztę, to już wiecie,, że Nie roszczę sobie żadnych praw, film jest Za Darmo i że JA Nic Nie Zarabiam na mojej szlachetnej charytatywnej działalności & blah....blah...blah ... ;) jestem Very Busy ....i zawsze nad czymś pracuję. Pozdrawia Was megaloman, ćpun, debil, alkoholik, ci..l, kretyn, żyd, szlachcic, jestem pierdolty (tak stwierdził @nonim88) i reinkarnacją samego Witkacego z wszystkimi chorobami psychicznymi, Kumaty Kumacior Zdobywca C-666 ;) Trzeba dużo spać i śnić ;))) co nie spełniło się w życiu może spełni się w snach. Niektórzy nawet mówią, że życie jest jednym, wielkim snem, a dopiero po śmierci otrzymamy, to prawdziwe życie na jakie sobie zasłużyl...whatever...Prywatna kolekcja.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14965 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Folklor muzyczny Drwali ... eng. version ...
Najlepsze komentarze
Truth_or_Lie 2022-03-12 22:30:50 0
Dariusz_Zawadzki3 - o co tak naprawdę chodzi? o te właśnie epitety od niektórych widzów: "megaloman, ćpun, debil, alkoholik, ci..l, kretyn, żyd, jestem pierdolty (tak stwierdził @nonim88) z wszystkimi chorobami psychicznymi" i co? Nie Odpowiedziałeś, a mnie, co piszesz przypomnij sobie, znasz mnie? chodziłeś ze mną do jednej szkoły, klasy? piłeś ze mną wódkę, chodziłeś ze mną na imprezy? zrywaliśmy razem laski? rozmawiałeś ze mną face to face? otóż NIE! więc ty zamknij tą m...ę i nie mów drugiemu, co ma robić albo co ma pisać. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie