szydercax
szydercax 32
Nowo dodane filmy
Za wszelką cenę
CIA zatrudnia Housea do leczenia jednego z agentów, który zapadł na tajemniczą chorobę, tymczasem kandydaci ścierają się z Foremanem w sprawie przypadku kierowcy wyścigowego. 42:02 94 42:02Dr House Sezon 4 Odcinek 6

Dodał: szydercax

Lustro
Kandydaci Housea muszą nauczyć się czegoś o sobie i postawić diagnozę pacjentowi, który naśladuje napotkane osoby.

42:05 74 42:05Dr House Sezon 4 Odcinek 5

Dodał: szydercax

Kandydaci na asystentów House'a diagnozują Irinę, kosmetyczkę z domu pogrzebowego. Dziewczynie wydawało się, że zmarli chcą ją zgwałcić. Potem dostała napadu padaczkowego i straciła przytomność. W szpitalu Irina twierdzi, że w pokoju jest jej zmarła matka. Cameron zakłada się z House'em o to, jak się zachowa Cole, czarny mormon. Udziela rad kandydatowi, żeby wygrać zakład. Foreman po odejściu ze szpitala szuka nowej pracy.42:08 54839 42:08Dr House sezon 4 odcinek 4

Dodał: szydercax

House dzieli pozostałą dziesiątkę kandydatów na asystentów na dwie grupy i urządza zawody diagnostyczne. Mają ustalić, dlaczego sparaliżowany mężczyzna zemdlał w wózku, przejeżdżając na drugą stronę ulicy. W przychodni House jest świadkiem, że młody mężczyzna celowo poraża się prądem. Foreman kieruje zespołem, naśladując metody dawnego szefa.
42:08 45744 42:08Dr House Sezon 4 Odcinek 3

Dodał: szydercax

House odrzuca kolejnych kandydatów do asystentury, prowadząc analizę przypadku. Wymyślonego pacjenta zastępuje pilot wojskowy. Kobieta obawia się, że wiadomość o kłopotach zdrowotnych może zamknąć jej drogę do szkolenia na astronautę w NASA. House co jakiś czas widzi w szpitalu członków dawnego zespołu, o których wie, że wyjechali do innych miast.

42:02 53313 42:02Dr House Sezon 4 Odcinek 2

Dodał: szydercax

Do szpitala trafia młoda kobieta wydobyta spod gruzów zawalonego budynku. Część jej dolegliwości nie daje się wytłumaczyć doznanymi urazami. House, który został sam, zakłada się z Cuddy, że do końca dnia postawi diagnozę. Szefowa zmusza go, by zatrudnił nowych asystentów, a House chce udowodnić, że ich nie potrzebuje. To samo, co Cuddy, stara się osiągnąć Wilson, lecz używa innej metody.

41:52 73235 41:52Dr House Sezon 4 Odcinek 1

Dodał: szydercax

Nowo dodane filmy i seriale CDA Premium