szydercax
szydercax 32
Nowo dodane filmy
Kandydaci na asystentów House'a diagnozują Irinę, kosmetyczkę z domu pogrzebowego. Dziewczynie wydawało się, że zmarli chcą ją zgwałcić. Potem dostała napadu padaczkowego i straciła przytomność. W szpitalu Irina twierdzi, że w pokoju jest jej zmarła matka. Cameron zakłada się z House'em o to, jak się zachowa Cole, czarny mormon. Udziela rad kandydatowi, żeby wygrać zakład. Foreman po odejściu ze szpitala szuka nowej pracy.42:08 47756 42:08Dr House sezon 4 odcinek 4

Dodał: szydercax

House dzieli pozostałą dziesiątkę kandydatów na asystentów na dwie grupy i urządza zawody diagnostyczne. Mają ustalić, dlaczego sparaliżowany mężczyzna zemdlał w wózku, przejeżdżając na drugą stronę ulicy. W przychodni House jest świadkiem, że młody mężczyzna celowo poraża się prądem. Foreman kieruje zespołem, naśladując metody dawnego szefa.
42:08 39493 42:08Dr House Sezon 4 Odcinek 3

Dodał: szydercax

House odrzuca kolejnych kandydatów do asystentury, prowadząc analizę przypadku. Wymyślonego pacjenta zastępuje pilot wojskowy. Kobieta obawia się, że wiadomość o kłopotach zdrowotnych może zamknąć jej drogę do szkolenia na astronautę w NASA. House co jakiś czas widzi w szpitalu członków dawnego zespołu, o których wie, że wyjechali do innych miast.

42:02 45452 42:02Dr House Sezon 4 Odcinek 2

Dodał: szydercax

Do szpitala trafia młoda kobieta wydobyta spod gruzów zawalonego budynku. Część jej dolegliwości nie daje się wytłumaczyć doznanymi urazami. House, który został sam, zakłada się z Cuddy, że do końca dnia postawi diagnozę. Szefowa zmusza go, by zatrudnił nowych asystentów, a House chce udowodnić, że ich nie potrzebuje. To samo, co Cuddy, stara się osiągnąć Wilson, lecz używa innej metody.

41:52 65330 41:52Dr House Sezon 4 Odcinek 1

Dodał: szydercax

Tablica     Co to jest?
Co to jest?

Krótki poradnik do czego służy tablica:

Na tablicy możemy dzielić się własnymi przemyśleniami, zdjęciami bądź filmami z innymi użytkownikami serwisu.

Dodając wpis warto użyć jakiegoś tagu, który może zainteresować danego użytkownika, np. wklejając fajny dowcip warto użyć tag #humor.

Możemy również powiadomić wybraną osobę o naszym wpisie na tablicy, wystarczy użyć @, np. @login.

Brak wpisów na tablicy użytkownika.