Nowo dodane filmy
Reklama MUX 8 - MUX8.TV
Materiał reklamowy firmy EmiTel oraz TVP.00:08 31 00:08Reklama MUX 8 - MUX8.TV

Dodał: nowekanaly

Mundial w TVP Sport w każdym domu!00:45720p 44 00:45Mundial w TVP Sport w każdym domu! 720p

Dodał: nowekanaly

Każdy fan dobrego kina znajdzie na naszej antenie coś dla siebie. Zapraszamy na najlepsze kino akcji, komedie, filmy obyczajowe i thrillery. Wieczorne kino filmowe codziennie o godz. 20:00 w Nowa TV.

Na fali to amerykański film sensacyjny w reżyserii Kathryn Bigelow. Początkujący agent FBI i były zawodnik drużyny futbolu amerykańskiego, Johnny Utah (Keanu Reeves) wraz ze swoim partnerem, Angelo Pappas (Gary Busey) prowadzi śledztwo w sprawie napadów na bank. Aby rozwikłać zagadkę, Utah wchodzi incognito w ich szeregi. Wszystko komplikuje fakt, że zaprzyjaźnia się z szefem bandy, Bodhim (Patrick Swayze)... Jak potoczą się dalsze losy bandytów? Czy Utah pozwoli im uciec bez szwanku?
Emisja 5 lutego o godz. 20:00 w Nowa TV.

Zostać legendą to hołd oddany amerykańskim wartościom takim jak waleczna postawa, obrona honoru, pielęgnowanie pasji i rodzinnych tradycji. To marzenia w konfrontacji z braterską miłością. Młody chłopak postanawia dołączyć do szkolnej drużyny zapaśniczej. Zapasy uprawiał jego zmarły ojciec - legenda drużyny uniwersyteckiej. Mistrzem tej dyscypliny był też starszy brat, z którym nie ma kontaktu od bardzo dawna. Chłopak postanawia odnaleźć go i poprosić o pomoc w treningach. Czy sport połączy rozbitą rodzinę?
Emisja 9 lutego o godz. 20:00 w Nowa TV.

Życie Carlita to opowieść o jednym z największych osobistości świata przestępczego, Carlita Brigante. Za handel narkotykami zostaje on skazany na 30 lat więzienia. Dzięki swoim osobistym kontaktom, wychodzi po 5 latach. Odmieniony Carlito chce skończyć z przeszłością, jednak nie jest to takie proste. Ciągle na jego drodze pojawiają się znajomi z dawnych lat, którzy wątpią w rehabilitację Carlita. Nie wierzy w to także prokurator, który dąży do tego, aby narkotykowy przestępca wrócił za kratki.
Emisja 12 lutego o godz. 20:00 w Nowa TV.

Traffic - pomysł na scenariusz filmu został zaczerpnięty z prezentowanego w brytyjskiej telewizji serialu Traffik o różnych aspektach walki z narkomanią. Reżyser anonsuje zmiany miejsca akcji napisami i odmienną tonacją kolorystyczną: wydarzenia rozgrywające się w Meksyku są ukazane w barwach sepii, te rozgrywające się w Stanach Zjednoczonych - w chłodnej zieleni, błękicie i szarościach. Traffic to historia meksykańskiego policjanta Javiera Rodrigueza (Benicio Del Toro), któremu udaje się przechwycić transport kokainy. Wkrótce na miejscu przerzutu pojawiają się ludzie jednego z największych meksykańskich przestępców - generała Salazara (Tomas Milian), którzy konfiskują towar...
Emisja 16 lutego o godz. 20:00 w Nowa TV.

Policja - film oparty na faktach. Akcja rozgrywa się w Los Angeles w 1992 roku, gdzie elitarny oddział policji zaczyna dochodzenie w sprawie zabójstwa czterech osób. Twardy i bezkompromisowy gliniarz ukazuje prawdziwy obraz stróżów prawa - skorumpowanych i zdeprawowanych. Jak daleko jest w stanie posunąć się, żeby rozwikłać zagadkę?
Emisja 19 lutego o godz. 20:00 w Nowa TV.01:00 38 01:00Wieczory filmowe w Nowa TV

Dodał: nowekanaly

Nowa TV  polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym dostępna w naziemnej telewizji cyfrowej na MUX 8. 

Nadawanie pod nazwą Nowa TV rozpoczęto 9 listopada 2016 roku o 6:00 rano. Stacja w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T na terytorium Polski jest dostępna bezpłatnie. Przekaz satelitarny z początku był niekodowany, aż do 6 grudnia 2016, kiedy sygnał został zakodowany. Dostępny jest też w platformach satelitarnych i telewizjach kablowych. 

4 grudnia 2017 roku Telewizja Polsat ogłosiła, że kupiła 34 proc. udziałów spółki TV Spektrum będącego nadawcą kanałów Fokus TV i Nowa TV. Telewizja Polsat zwiększyła do 49 proc. udziały w TV Spektrum - nadawcy kanałów Fokus TV i Nowa TV. Transakcję sfinalizowano na początku lutego 2018r.

*Telewizja NOWA TV jako jedyna nie wzięła udziału w kampanii promocyjnej MUX 8: www.NoweKanaly.pl którą polecał Cezary Żak.

Strona internetowa: www.nowa.tv01:31 99 01:31NOWA TV - zwiastun

Dodał: nowekanaly

Zoom TV polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym, skoncentrowana na społecznościach lokalnych. Stacja jako jeden ze zwycięzców konkursu otrzymała miejsce w MUX-8 naziemnej telewizji cyfrowej. Emisję testową rozpoczęła 10 października, a wystartowała 25 października 2016 roku jako pierwsza stacja prowadząca regularną emisję w tym multipleksie. Jednocześnie emisję rozpoczęła wersja kanału w wysokiej rozdzielczości. Stacja prowadzi ścisłą współpracę z portalem onet.pl, emitując jego programy. 

Kanał współpracuje programowo z lokalnymi telewizjami zrzeszonymi w PIKE. Stacja emituje filmy fabularne, seriale, informacje, programy publicystyczne, edukacyjne, rozrywkowe i poradnikowe, a także audycje dla dzieci i młodzieży oraz programy dokumentalne. Jedną z propozycji programowych stacji jest społeczno-interwencyjny magazyn reporterów Bliżej! tworzony przez TV Toya oraz WTK. Nadawca Zoom TV współpracuje także z TV Asta z Piły (Dzieciaki talenciaki i Auto motowizja), Sfera TV z Rudy Śląskiej (We love Poland i Moje miejsce, moje pasje), Echo24 (Tajemnice Dolnego Śląska) i TV Galicja (Profesjonaliści). W każdą niedziele przy wsparciu stacji lokalnych program transmituje msze święte, co tydzień z innego kościoła w Polsce, za każdym razem opisując daną miejscowość.

Spółka Kino Polska TV kupiła za 10 mln zł 30 proc. udziałów w nadającym w naziemnej telewizji kanale Zoom TV. Oznacza to całkowite wycofanie się z projektu Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej, która była inicjatorem powstania stacji. Zoom TV ma stać się telewizją dla Polonii. Dotąd Kino Polska TV była właścicielem 70 proc. udziałów w telewizji, która ruszyła w październiku ub.r. i nadaje na ósmym multipleksie telewizji naziemnej. Transakcja została zrealizowana 23 stycznia 2018 roku. W efekcie Kino Polska TV będzie mieć 100 proc. udziałów Cable Television Networks & Partners. 

Strona internetowa: www.zoomtv.pl01:001080p 362 01:00ZOOM TV - zwiastun 1080p

Dodał: nowekanaly

WP tv telewizja naziemna DVB-T portalu Wirtualna Polska o profilu rozrywkowym, bazująca na 12 kanałach tematycznych, w których za darmo oglądać można ponad 20 tysięcy klipów filmowych, w tym kilkanaście cyklicznych produkcji autorskich przygotowywanych przez zespół redakcyjny serwisu oraz producentów kontentu z Polski i ze świata. Dziennie pod adresem www.WP.tv dodawanych jest ponad 50 legalnych materiałów wideo. 

Według własny statystyk WP.tv odwiedza średnio 3,5 miliona unikatowych użytkowników miesięcznie i ponad 250 tysięcy dziennie, którzy w skali miesiąca pobierają około 35000 gigabajtów danych. Telewizję Wirtualnej Polski ogląda regularnie co dziewiąty internauta w Polsce, plasując ją na szczycie projektów oferujących w pełni legalny i darmowy kontent wideo w Sieci (dane za raportem Gemius SA 02.2009). WP.tv jest również najczęściej odwiedzaną polską witryną zarejestrowaną w domenie .tv oraz jako jedyny serwis reprezentuje Polskę w zestawieniu pięćdziesięciu najpopularniejszych stron na świecie operujących w tej domenie (dane za Alexa Internet 04.2009). WP.tv od początku swojego istnienia w Internecie notuje najbardziej stabilny wzrost liczby użytkowników i zasięgu na tle swojej bezpośredniej konkurencji (dane za Megapanel PBI/Gemius z 01.2007-01.2009). 

Od lipca 2008 Wirtualna Polska, jako pierwszy portal na polskim rynku, emituje regularnie swoje autorskie materiały wideo poza Internetem na antenie kanału iTV nadawanego w systemach telewizji kablowych oraz satelitarnie, gdzie posiada wydzielone stałe pasmo programowe. Od lutego 2009 telewizja internetowa WP.tv dostępna jest również dla użytkowników telefonów komórkowych. Od kwietnia 2010 WP.tv jest również dostępna na telewizorach Samsung z usługą Internet@TV. 

Strona internetowa: www.wp.tv01:001080p 449 01:00WP TV - zawiastun 1080p

Dodał: nowekanaly

Metro TV polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym, dostępna w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych. Stacja w 2015 roku, jako jeden ze zwycięzców konkursu, otrzymała koncesję na nadawanie naziemne w MUX-8. Kanał miał się nazywać Kiwi TV, jednak nadawca porozumiał się z KRRiT w sprawie zmiany nazwy, do której doszło przed rozpoczęciem emisji. 

Testy stacji rozpoczęły się 10 października 2016 roku emitowano odtąd statyczne plansze z nazwą stacji i sygnałem kontrolnym. Kanał wystartował 2 grudnia 2016 r. o godz. 6.00. Kanał cieszył się największą oglądalnością z wszystkich nowych kanałów naziemnych (Nowa TV, Zoom TV, WP). 

Jesienią 2016 r. Discovery Polska zakupiło 48,94% akcji nadawcy kanału Metro (spółki Green Content) od grupy Agora. W sierpniu 2017 roku Discovery Polska poinformowało, że zakupi resztę udziałów (51,06%) spółki Green Content za 19 milionów złotych zgodnie z umową zakładającą możliwość wykupienia tych akcji do końca 2017 roku. 1 września 2017 roku Discovery Polska zakupiło od grupy Agora 51,06% spółki Green Content tym samy zostając właścicielem stacji telewizyjne. Kanał ten swoim profilem i charakterem odpowiada nieobecnej w Polsce stacji DMAX. 

Strona internetowa: www.metro.tv01:001080p 236 01:00METRO TV - zwiastun 1080p

Dodał: nowekanaly

EmiTel, operator ósmego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej, wspólnie z nadawcami telewizyjnymi Metro, Telewizja WP i Zoom TV prowadzą w mediach kampanię informacyjną dla odbiorców telewizji naziemnej. Twarzą akcji jest Cezary Żak, który w prosty sposób tłumaczy, jak odbierać nowe kanały MUX 8, które są dostępne dla ponad 97 proc. populacji Polski. 

Obecnie na MUX 8 dostępne są 4 kanały  Metro, Nowa TV, Telewizja WP oraz Zoom TV. Budowa sieci MUX 8 naziemnej telewizji cyfrowej została ukończona 30 czerwca 2017 roku i - jak informuje EmiTel - została wykonana zgodnie z warunkami konkursu na rezerwację częstotliwości ogłoszonego przez UKE w marcu 2015 r. oraz wydanej decyzji rezerwacyjnej. Państwowy Instytut Łączności z Wrocławia potwierdził na podstawie przeprowadzonych pomiarów i analiz (zgodnie z obowiązującą na świecie metodologią), że uzyskano pokrycie ludnościowe obszaru Polski na poziomie 97,63 proc. Sprawozdanie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z działalności w 2017 roku również potwierdza spełnienie wymagań decyzji rezerwacyjnej związanych z pokryciem sygnałem telewizyjnym MUX 8 terytorium Polski stwierdzając, iż Obecnie zasięg techniczny MUX 8 zbliżony jest do pozostałych multipleksów telewizyjnych (MUX 1, MUX 2 i MUX 3).

Chwyć pilota i sam wyszukaj 3 nowe kanały TV naziemnej to nazwa kampanii, której twarzą jest znany i lubiany aktor, Cezary Żak. To pierwsza duża kampania informacyjna multipleksu 8. Krok po kroku wyjaśniamy, jak skonfigurować odbiornik, by móc odbierać nowe kanały. Mam też nadzieję, że niebawem zakończymy negocjacje z telewizją publiczną i do obecnych 4 nadawców dołączy TVP z nowymi kanałami, w tym TVP Sport. To byłaby świetna wiadomość dla odbiorców telewizji naziemnej przed zbliżającymi się mistrzostwami świata w piłce nożnej  mówi Andrzej Kozłowski, prezes EmiTel S.A.00:56720p 512 00:56Nowe kanały MUX 8 - Cezary Żak 720p

Dodał: nowekanaly

Nowo dodane filmy i seriale CDA Premium