+ Napisz wiadomość
357075 odsłon wideo
Dołączył(a): 2016-01-14
Najczęściej oglądane filmy na kanale lucio
Film wędkarski o kalendarzu brań ryb na 2014 rok. Kalendarz zaprojektowałem na podstawie obserwacji ubiegłych lat i zasadzie ogólnie obowiązujących kanonów wędkarskich. W filmie dokładnie omawiam co z czego wynika.

Kalendarz możecie bezpłatnie pobrać na własny użytek tutaj:
http://wedkarstwo.lucio.pl/index.php/2014/02/11/kalendarz-bran-2014/

Lub zamów wydrukowany za 1 zł tutaj:
http://wedkarstwo.lucio.pl/index.php/sklep/


Znajdziesz mnie na:

Facebook:
http://www.facebook.com/wedkowanie

Google +:
https://plus.google.com/u/0/107013739160333704717/posts

Twitter:
https://twitter.com/#!/grafik2d

Instagram:
http://instagram.com/wedkowanie

Pinterest
http://pinterest.com/wedkowanie

Youtube:
http://www.youtube.com/wedkowanie

strona www
http://www.wedkarstwo.lucio.pl

Wędkarstwo Lucio to vlog wędkarski z nieszablonowymi, amatorskimi filmami z wypraw nad  wodę. Ciężko doszukać się tu nadęcia, ustawianych brań i sztuczności charakterystycznych dla programów telewizyjnym. Na przestrzeni zaledwie 3 lat blog zrzeszył jedną z największych w Polsce społeczność pasjonatów wędkarstwa, ludzi którzy kochają spędzać wolny czas nad wodą w gronie znajomych i rodziny. Filmy  są darmowe i publikowane co najmniej raz w tygodniu. Powstają podczas spontanicznych wypraw na ryby Łukasza Żółtego założyciela bloga i jego znajomych. Jest to dokument ukazujący jak pięknym sportem i hobby jest wędkarstwo amatorskie. 

W 2013 roku Wędkarstwo Lucio zostało docenione przez widzów i jury konkursu „Blog roku" organizowanego przez Onet. Spośród tysięcy zgłoszonych blogów różnych tematycznie Wędkarstwo Lucio trafiło do ścisłego finału co jest dużym osiągnięciem w dziedzinie wędkarstwa. 

Łukasz Żółty (Lucio) to z wykształcenia grafik komputerowy, który każdą wolną chwilę spędza nad wodą z wędką w ręku. Wędkarstwo to jego  hobby i wielka pasja. Na przestrzeni ostatnich lat obok samego wędkarstwa jako druga pasja zrodziło się nagrywanie filmów z wypraw wędkarskich.

Kontakt na stronie www.wedkarstwo.lucio.pl08:041080p 1766 08:04Kalendarz brań 2014 Wędkarstwo Lucio 1080p

Dodał: lucio

Nowo dodane filmy i seriale CDA Premium