+ Napisz wiadomość
3340 odsłon wideo
Dołączył(a): 2020-10-24
Najlepsze filmy
Najczęściej oglądane filmy na kanale DBaits Wędkarstwo

Kolejny film na moim kanale @DBaits Wędkarstwo. Tym razem wybrałem się z Mariuszem oraz Kubą na spinning. Napisał do mnie Mariusz czy mam ochotę popływać z nim na łódce. Długo mnie nie musiał przekonywać :) Zadzwoniłem jeszcze do Kuby. Fajny młody wędkarz. Trzeba wspierać młodzież. Są przyszłością wędkarstwa. Umówiliśmy się o godzinie 7:00  na przystani w Rzeszowie. Woda super fajna, pogoda też ok. W nocy padało ale teraz się już wypogadza. Po przyjeździe na miejscu był już Kuba zaraz potem dojechał Mariusz z łódką. Bez żadnych problemów zwodowaliśmy łódkę no i w drogę. Brania były słabe. Ale i tak było super. Dawno nie pływałem i samo pływanie sprawiało wielką frajdę. Było jedno konkretne branie. Na moją wędkę Mariusz złowił Szczupaka. Mieliśmy już wypływać na drugą miejscówkę. Dałem Mariuszowi moją wędkę gdyż na łódce zrobił się harmider. Kotwice, silniki i te sprawy... . I nagle bęc uderzenie u Mariusza. No i jest. Ciężkie jest to wszystko do opisania heheheh. Kuba robi sobie fotkę a ja zapinam nagrać jak odpływa heh. Co będę dużo pisał zapraszam na film :)
https://www.youtube.com/watch?vAZu1s...Jeżeli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię abym mógł się rozwijać zapraszam cię do mojego sklepu wędkarskiego. Nie chcę od ciebie za darmo pieniędzy. Chce pracować i uczciwie zarabiać. A filmy. Filmy robię z przyjemnością. Więc jeśli chcesz mnie wesprzeć zrób zakupy u mnie w sklepie. Za zarobione pieniądze będę się rozwijał a ty za rozsądne pieniądze będziesz miał sprzęt, przynęty itd. Asortyment który i tak kupujesz :) Więc kup go u mnie i wesprzyj mnie z rozsądny sposób :)
Sklep Wędkarski - https://dbaits.pl/
Ranczo Rykowisko - https://dbaits.pl/ranczo-rykowisko/
Jestem tu :
Facebook - https://www.facebook.com/dbbaitss
Instagram - www.instagram.com/dawid_www.dbaits.pl
Strona Internetowa - https://dbaits.pl/
Polecam na spinning:
Wędka - https://dbaits.pl/sklep/wizard-skill-...
Kołowrotek - https://dbaits.pl/sklep/bokor-pro-spi...Chcesz dołączyć do elitarnego grona DBaits zapraszam do grupy: https://www.facebook.com/groups/32955...
11:331080p 25 11:33SZCZUPAK Z ŁÓDKI NA TRZECH - VOL. 14 1080p

Dodał: dbaits123

Gratuluje zwycięzcom !!!

Sklep Wędkarski DBaits - https://dbaits.pl/

Jeżeli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię abym mógł się rozwijać zapraszam cię do mojego sklepu wędkarskiego. Nie chcę od ciebie za darmo pieniędzy. Chce pracować i uczciwie zarabiać. A filmy. Filmy robię z przyjemnością. Więc jeśli chcesz mnie wesprzeć zrób zakupy u mnie w sklepie. Za zarobione pieniądze będę się rozwijał a ty za rozsądne pieniądze będziesz miał sprzęt, przynęty itd. Asortyment który i tak kupujesz :) Więc kup go u mnie i wesprzyj mnie z rozsądny sposób :)

Produkty mojej marki DBaits - https://dbaits.pl/kategoria/dbaits/...
Ranczo Rykowisko - https://dbaits.pl/ranczo-rykowisko/...
Jestem tu :
Facebook - https://www.facebook.com/dbbaitss...
Instagram - www.instagram.com/dawid_www.dbaits.pl
Strona Internetowa - https://dbaits.pl/
Blog - https://dbaits.pl/k/blog/

Chcesz dołączyć do elitarnego grona DBaits zapraszam do grupy: https://www.facebook.com/groups/32955.....06:081080p 53 06:08Wyniki konkursu z Ber Gar 1080p

Dodał: dbaits123

Nowo dodane filmy i seriale CDA Premium