+ Napisz wiadomość
16521 odsłon wideo
Dołączył(a): 2020-01-22
Najczęściej oglądane filmy na kanale Mr. Hary101
Instagram-https://www.instagram.com/markuscharyton/
Snapchat- Mr.Hary 
Hey there ! This time I have for you a Neo figure form Matrix. I made it with clay and wood. I hope you enjoy that. Remember to like and subscribe. 
(PL) Witam ! Na dzisiaj przygotowałem dla was figurkę Neo z filmów Matrix. Jest to figurka na zamówienie więc starałem się w miarę moich możliwości, zrobić ją jak najlepiej. Miałem mnóstwo problemów z płaszczem dlatego nie ma pokazanego procesu tworzenia go ale ostatecznie udało się to w miarę zrobić. Mam nadzieję że wam się podoba mój najnowszy projekt. Już we wtorek pojawi się figurka z Gwiezdnych Wojen Wojen Klonów, potem Link z Legends of Zelda, pomysły na prezent świąteczny a na koniec coś dla fanów CS-a figurka i koska. 
Pamiętajcie o łapce w górę i subie. Do usłyszenia ! :D12:141080p 1082 12:14Neo - The Matrix Trilogy 1080p

Dodał: MrHary101

Biznesy na email- charytonmarkus@gmail.com
Instagram https://www.instagram.com/markuscharyton/
Bądź fajny i obserwuj, daj łapkę w górę oraz zostaw suba :D

Musiałem no ! Tamta figurka Neo to był jednak jakiś żart a nie figurka dlatego zrobiłem nową :D. Trochę długo mnie nie było ale za to mam zapas projektów zrobiony więc wracamy do zabawy. Figurka zrobiona z modeliny, drewna oraz folii aluminiowej. Jeśli chodzi o te projekty które mam to Link z Legends of Zelda, Figurki Marvela, Rycerz Jedi z SW oraz Dovahkiin z Skyrim którą chciałbym sprzedać. Tak pamiętam o poradnikach kiedyś się pojawią, muszę się do tego przygotować i znaleźć czas. 
Mr.Hary101
[ENG] I had to do that! Previous Neo figure was a joke, so I made a new one :D It wasnt online in a little long time but I have a lot of projects so we come back to game :) Neo is made of polymer clay, wood and aluminum foil.
So, I have for you such a great figures, Link from Legends of Zelda, Marvel figures, Jedi Knight of SW and Dovahkiin of Skyrim that I would like to sell. Yeah I remember about the guides, I have to prepare myself for it and find the time.
Like, comment, subscribe :)12:431080p 712 12:43Zjebałem tamtą figurkę :O/New Neo 1080p

Dodał: MrHary101

Nowo dodane filmy i seriale CDA Premium