Nowo dodane filmy
Wirus (復活 の 日 Fukkatsu no hi?) - Dosłownie "Dzień Zmartwychwstania" - jest post-apokaliptycznym filmem science fiction w reżyserii Kinji Fukasaku i opiera się na powieści Sakyō Komatsu z 1964 roku. Grają Masao Kusakari Sonny Chiba, George Kennedy, Robert Vaughn, Chuck Connors, Olivia Hussey, Edward James Olmos, Ken Ogata, Glenn Ford i Henry Silva. Jest najdroższym w historii japońskim filmem z 1980 roku.

za filmweb: Rok 1981. Z amerykańskiego laboratorium zostaje skradziony śmiertelny wirus MM88. Rok później wschodnio-niemiecki naukowiec Krause (Ken Pogue), świadomy zagrożenia jakie niesie MM88, zdobywa próbkę i zamierza przekazać ją w ręce szwajcarskiego specjalisty, który ma stworzyć antidotum. W rzeczywistości zwraca wirusa w ręce podstawionych pracowników amerykańskiego wywiadu. Operacja zostaje zdemaskowana i Krause ginie w trakcie strzelaniny, lecz amerykańskim agentom udaje się uciec z NRD. Ich samolot rozbija się jednak nad Alpami, a wirus zostaje uwolniony do atmosfery. 

Wersja angielska z częściowymi napisami angielskimi. Jak ktoś posiada wersję polską, to na pewno wielu będzie wdzięcznych :)02:36:13720p 11448 02:36:13Virus - Fukkatsu no hi (1980) ENG 720p

Dodał: Dude

Nowo dodane filmy i seriale CDA Premium