Prosimy o ciszę Zabijamy dzieci.  Dokument
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 12143 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: sylamila

Dosłownie kilka dni po tym, jak w Belgii rozpętał się skandal związany z ujawnieniem zbrodni Marka Dutrouxa, na jaw wyszło kolejne szokujące przestępstwo. 27-letnia Régina Louf zeznała, że w dzieciństwie padła ofiarą gangu pedofilów.

Zeznająca pod kryptonimem X1 Louf stała się głównym świadkiem w wielkim śledztwie, które położyło kres istnieniu niebezpiecznej siatki pedofilów. Okazało się, że kobieta spędziła pierwsze 20 lat życia w rękach przestępców. Niespodziewanie jednak podczas procesu Régina Louf padła ofiarą medialnej nagonki. Paradoksalnie prasa i telewizja starały się udowodnić, że kobieta znana jako "Świadek X1" jest chora psychicznie. Jedynie upór i siła woli Réginy Louf stały się jej bronią w walce z pedofilskim podziemiem.

pokaż cały opis
W katalogu: Filmy Dokumentalne
4.0 / 5 Oceny: 2
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Prosimy o ciszę Zabijamy dzieci. Dokument
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie