Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15013 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2021-12-31

Sylwester 2021 już dzisiaj i każdy z nas, a przynajmniej ta część, która nie musi być w pracy, wybiera się na zabawę sylwestrową. Dlatego zapytaliśmy oto jak, powinniśmy się bawić, aby bawić się dobrze i niczego nie żałować w nowym roku, DJ-a Adriana Ado Krzywonia.

DJ Ado to człowiek, który grał na nie jednej imprezie. Takie kluby jak Pomarańcza w Katowicach, Pin-Up w Bytomiu czy Jay Dee Club & Lounge w Raciborzu to tylko nieliczne miejsca, w których zabawiał publikę muzyką. Kto jak nie on zna przepis na udaną zabawę?

Co zaskakujące Adrian uważa, że muzyka jest tylko dodatkiem do udanej zabawy, a przepis na nią wynika z tego, z kim się ją spędza. Najlepszą opcją według niego jest zabawa w gronie najbliższych, z ukochaną, z rodziną czy przyjaciółmi. Wszystko inne jest tylko wisienką na torcie.

Jednakże nieważne gdzie i z kim się będzie warto ostrożnie posługiwać się napojami wyskokowymi, bo jak wielokrotnie widział Ado, alkohol potrafi płatać figle, a co za dużo to nie zdrowo.

Raz miał sytuacje w klubie, gdy podeszła do niego jedna z uczestniczek zabawy i poprosiła o utwór, co ma taki tytuł jak morski ptak. Chodziło jej oczywiście o popularny utwór o tytule Albatros, którego zagrał chwilę później, kompletnie nie mając pojęcia, że właśnie o niego chodzi. Po chwili owa Pani podeszła do Adriana znowu i podziękowała, że puścił to, co chciała. Ta historia pokazuje, że często mamy problem z zapamiętaniem tytułu danego utworu i posiłkujemy się skojarzeniami. Oczywiście nie sugerujemy, że wspomniany alkohol może mieć na to wpływ, jednakże pewnie czasem tak bywa.

Skoro o muzyce mowa to skąd fenomen Disco Polo? Adrian jest przekonany, że wpływ na to ma fakt, że my Polacy jako naród uwielbiamy śmieszne, proste, a czasem prymitywne teksty, które szybko wpadają w ucho. W końcu nie bez powodu nikt nie słucha, a każdy zna i się dobrze przy nich bawi. Jest to prosta muzyka, która szybko daje się zapamiętać.

W tym sylwestrowym dniu DJ Ado życzy wszystkim uczestnikom zabaw sylwestrowych przede wszystkim zdrowia, bo czasy do najłatwiejszych nie należą oraz aby wszystko wróciło do normalności, do czasu przed pandemią. No i oczywiście szampańskiej zabawy sylwestrowej.

Sylwester i zabawy z nim związane to czas, gdy wchodząc w nowy rok, składamy sobie różnego rodzaju postanowienia. W tym zadbajmy także o to, aby oprócz realizacji z sukcesem tych postanowień, dobrze się bawić w gronie bliskich i sprawić, aby inni także dobrze bawili się w te ostatnią noc 2021 i pierwszą 2022 roku.


Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15013 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Alkohol potrafi płatać figle - ostrzega DJ Ado i daje rady sylwestrowe
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie