Prawdziwa Historia Jezusa Chrystusa
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10478 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

W religii chrześcijańskiej Jezus jest główną postacią. Jego historia w Nowym Testamencie została jednak bardzo fragmentarycznie przedstawiona. Wiadomo, że do 12 roku życia przebywał na terenie dzisiejszego Lewantu, ale dalej historia się urywa i Pismo Święte nie podaje w ogóle, co działo się ze Zbawicielem. Postać Chrystusa pojawia się dopiero w późniejszych latach poprzedzających Jego śmierć na krzyżu oraz gdy został ukrzyżowany. Co działo się pomiędzy wymienionymi wyżej okresami? Tego do końca nikt nie wie, choć są źródła, które po pierwsze objaśniają dokładniej losy Jezusa, ale przede wszystkim ukazują Go jako... przedstawiciela obcej, wysoko rozwiniętej technologicznie i duchowo cywilizacji. Księga Urantii i tzw. III Testament są w tych kwestiach wyjątkowo zbieżne, przedstawiając słowa Jezusa adresowane do naszej współczesnej cywilizacji, która zabrnęła w ślepy zaułek. Dodatkowych, choć szokujących informacji dostarcza też książka Misja...

Blog: lukaszkulak92.wordpress.com
E-mail: lukaszkulak92@wp.pl
Facebook: https://www.facebook.com/ZatajonaPrawda

Jeżeli chcesz wesprzeć mnie finansowo możesz przelać określoną przez Ciebie kwotę na poniższy rachunek bankowy (z dopiskiem DAROWIZNA):
Konto bankowe: 65 1050 1793 1000 0092 5955 9566 (ING BANK ŚLĄSKI)

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 10478 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Prawdziwa Historia Jezusa Chrystusa
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie