Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14942 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2021-11-23

Projekt Jaworznickiej Izby Gospodarczej ma na celu przedstawienie najlepszych jaworznickich firm, które zgłosiły się do konkursu Przedsiębiorcze Jaworzno. Kapituła spośród zgłoszonych podmiotów nagrodziła firmy w czterech kategoriach oraz dodatkowo wyróżniła jedną osobę tytułem Managera Roku.

W kategorii firm usługowych, które zatrudniają poniżej 50 osób, w ścisłej czołówce znalazły się: Flota Geodezja Sp. z o.o., Ventix Sp. z o.o., Art-Com Sp. z o.o., a tytuł najlepszej firmy został przyznany firmie Riser.domy Sp. z o.o.

W kategorii firm usługowych dużych najlepszą wybrano spółkę Riser Sp. z o.o. Na podium znalazły się firmy Auto Fiko Sp. z o.o. oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik.

W kategorii firm produkcyjnych najlepszym podmiotem wybrano firmę ICB Pharma. Wyróżniono natomiast firmy Nestor Spring, Dom-Styr, Badge4u i Piekarnię Stanisława Bigaja.

W kategorii Tradycja i rozwój nagrodzono firmy, które przekazują swoją wiedzę z pokolenia na pokolenie. Wyróżniono w tym zestawieniu dwie firmy: Dom-Styr oraz ICB Pharma.

Wśród wyróżnionych specjalnymi nagrodami znaleźli się również: spółka Nestorsprings wyróżniona przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczna oraz firma Flota Geodezja Sp. z o.o., nagrodzona specjalną nagrodą prezydenta miasta Pawła Silberta.

Podczas gali nagrodzono również uczniów szkół średnich, którzy w konkursie imienia Jerzego Zamarlika, wieloletniego prezesa Jaworznickiej Izby Gospodarczej, przysłali swoje Pomysły na biznes.

Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14942 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Przedsiębiorcze Jaworzno 2021 - gala finałowa Jaworznickiej Izby Gospodarczej
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie