Białorusini przeciwko rusyfikacji
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14909 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Białoruska młodzież wyszła na ulice zaprotestować swoją Narodowość z Flagami Białorusi. Jak wiemy na Białorusi jest zakaz mówienia po... Białorusku. Ludzi zmusza się do mówienia po Rosyjsku i językiem urzędowym od ładnych już paru lat nie jest język Białoruski a język Rosyjski. Putin już wielokrotnie planował przyłączenie Białorusi do Rosji i zlikwidowanie Państwowości Białoruskiej... Niech to będzie przestroga jak kończą kraje które wchodzą w koalicje z Rosją... Skończy się to albo utratą Państwowości albo pasożytniczym związkiem za którego zerwanie grozi Wojna. Oczywiście każdego ruskiego koalicjanta czeka powolna i w miarę subtelna rusyfikacja i droga w stronę przyłączenia go do Rosji.

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 14909 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Białorusini przeciwko rusyfikacji
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie