Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15281 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Strony https://www.facebook.com/okopzn https://vk.com/okopzn
Wsparcie dla naszej działalności:
Obywatelski Komitet Obrony Polskich Zasobów Naturalnych ( PKO BP S.A. )
51 1020 2498 0000 8702 0729 0556
Tytuł wpłaty dowolnej kwoty: DAROWIZNA
Przelew z zagranicy:
IBAN PL51 1020 2498 0000 8702 0729 0556 (SWIFT : BPKOPLPW )
Komunikat OKOPZN - https://photos.app.goo.gl/NdmA3GAMgTs7rTUFA

Polacy ubodzy energetycznie nie mają wyboru! W jeden sezon grzewczy możemy zredukować emisję z 3-4 milionów kotłów w Polsce! Dziesiątki miliardów złotych chcemy zaoszczędzić! Czy prezydent Andrzej Duda pomoże odmienić los Polaków? Czy pomoże zmniejszyć ubóstwo energetyczne, które coraz bardziej dopada Polaków, które spowoduje, że nie będzie nas stać ogrzać swoich mieszkań zimą?Ja chcę nasze podwórko naprawiać i dzielić się moją technologią ograniczenia smogu z starych kotłów, które mają być wymieniane na kotły V klasy, które mniej dymią ale dalej emitują szkodliwe trujące związki. Ja oszczędzam 30%węgla i redukuję emisję CO2 o 30%! Redukuję te emisje w moim kotle dzięki zgazowaniu węgla i zastosowaniu technologii sorbentowej ER1 tworzę urządzenie do zgazowania węgla, robiąc ze starego kopciucha kocioł ponad klasowy!
Źródło: Bogdan Gizdoń https://www.facebook.com/bogdan.gizdon/posts/4541769085901208

Polska, pod względem surowcowym jest najbogatszym krajem Europy.
W trosce o własność, prawa obywatelskie, rozwój i przyszłość pokoleń, uznając, że władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej, złoża, ziemia, woda, lasy, wszystkie aktywa państwowe należą do Narodu Polskiego ustanowiliśmy Stowarzyszenie Obywatelski Komitet Obrony Polskich Zasobów Naturalnych.

Dołącz, propaguj i wspieraj konstytucyjne Uwłaszczenie Narodu Polskiego na Zasobach oraz realizację eksperckich projektów OKOPZN, jak dywidenda z zasobów dla godnego życia w suwerennej Polsce !
Informacje Programowe i Rejestracyjne https://vk.com/@okopzn-okopzn-dodatkowe-informacje
Adres mail Stowarzyszenia OKOPZN : OKOPZN.RP@protonmail.com
Zaawansowanie naszych projektów dla Polski wymaga teraz udziału nas wszystkich !

W OKOPZN  bardzo cenimy współpracę, dorobek i doświadczenie dr Wojciecha Błasiaka  ekonomisty, socjologa, dr n. społecznych, niezależnego naukowca, publicysty, działacza Ruchu JOW zachęcamy do kupienia , szczególnie aktualnej, merytorycznej książki ZDRADA WĘGLOWA I JEJ NARODOWA ALTERNATYWA / Niszczenie polskiego górnictwa węglowego a narodowa strategia rozwoju Polski - Książka liczy 370 stron. Cena 45 zł wraz z opłatą wysyłki pocztowej. Zamówienia mailem na adres: siedemdni97@gmail.com. Dedykacja autora na życzenie zamawiającego. Dr Wojciech Błasiak na FB https://www.facebook.com/profile.php?id100053570144117
Dr Wojciech Błasiak wystąpienie w sejmie wraz z OKOPZN w obronie sektora strategicznego dla Polski górnictwa węgla kamiennego https://youtu.be/te8UgyFGdcU

pokaż cały opis
W katalogu: WalkaZeSmogiem
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15281 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Zmiana systemu spalania w starym kotle - interwencja sąsiedzka
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie