W Australii Zaszczepionych chorych leczy się invermektyną , a nieszczepionych pod respirator ,wiadomo jak się to kończy.
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9690 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Mar__Mar

link
https://t.me/pubmedinfo/340

Wypowiedź pielęgniarki z Australii omawiająca fakt w jaki zdegenerowani fanatycy szczepionkowi z jednej strony produkują strach przed wirusem celebrytą, a z drugiej jak podkręcają osiągi szczepionek.
Iwermektyna dla zaszczepionych, respiratory dla nieszczepionych, respiratory, które zabijały w 2020 roku około 9 na 10 kowidowych klientów w placówkach medycznych.

FAIR USE STATEMENT
This video may contain copyrighted material the use of which has not always been specifically authorized by the copyright owner. I am making such material available in an effort to advance understanding of environmental, political, human rights, economic, democracy, scientific, and social justice issues, etc. I believe this constitutes a fair use of any such copyrighted material as provided for in section 107 of the US Copyright Law.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9690 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: W Australii Zaszczepionych chorych leczy się invermektyną , a nieszczepionych pod respirator ,wiadomo jak się to kończy.
Możliwość komentowania tego materiału została zablokowana
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie