Lockdownowy Terror w Australii - CDA
Lockdownowy Terror w Australii
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10000 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: mario097
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 10000 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Lockdownowy Terror w Australii
Najlepsze komentarze
avatar
anonim24 (*.*.228.24) 2021-12-06 09:20:56 0
E tam, szok!
Wielonarodowej mieszanki banici z pięknego lądu, których przodkowie bywali zsyłani na galerach na te Antypody, i tym razem elegancko sobie poradzą, tak jak i poradzili sobie z tym, żeby wybudować tą zachwycającą swoim pięknem i nowoczesnością, Australię !
A nam pozostaje tylko patrzeć i skwapliwie lepiej uczyć się od nich na zapas, jak skutecznie radzić sobie z systemem, który często zwykł posiadać w sobie ten utajony, jedyny cel, żeby wreszcie dopiąć swego, a więc wyniszczyć ludzkość.
Żeby w razie konieczności, wiedzieć, co i jak trzeba robić, by to nasze nieustanie okłamywane i prowadzone na smyczy, społeczeństwo, wreszcie przejrzało na oczy, potrafiło się zjednoczyć i wspólnie jak jeden mąż urządzić niezbędną ropierduchę, raz, żeby przede wszystkim nie dać się zwariować i dwa, w razie potrzeby w końcu przywrócić ten ład po staremu na powrót do należnej normalności !!!
Bo skoro sam wódz z kolei naszego plemienia, udaje, że rzekomo zakaził się histerią nieistniejącej pandemii wyssanej z palca, by znów na fałszywy sposób desperacko rozszerzać się prób uwierzytelnienia nadal tej całej mistyfikacji. To idzie tylko patrzeć, jak za chwilę i u nas w naszym kraju zaczną wyczyniać się takie podobne cudactwa, że w moment hurtowo ruszymy się za karabiny i za koktajle mołotowa, by nie dać się rozstrzelać pancerniakom w walkach o dostęp do pieczywa i przede wszystkich o zachowanie należnej godności dla tej ludzkiej jednostki. Odpowiedz
avatar
anonim89 (*.*.154.89) 2021-12-06 05:11:31 0
Koszmar!!! Odpowiedz
avatar
anonim182 (*.*.232.182) wysłano z m.cda.pl 2021-08-28 18:50:20 0
Szok! Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie