Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14558 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Basti Rap Channel
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2021-08-14

Instrukcja - krok po kroku

1. Włączamy najlepiej głośno kawałek Basti feat. Koya - Dzielą nas. Niech sąsiedzi usłyszą. Można zrobić to w parku z głośnika bluetooth albo na słuchawkach, lub jak zrobiła to Ewelina jadąc samochodem - jej video można obejrzeć kilka postów niżej na mojej tablicy.
2. Bierzemy telefon do ręki, na kij do selfie, umieszczamy w specjalnym uchwycie w samochodzie albo po prostu opieramy o coś np. tak jak ja przy realizacji tego video o ozdobną świecę, którą moja dziewczyna postawiła na ławie i włączamy nagrywanie video - pamiętajcie o tym, żeby nagrać filmik w układzie pionowym tak jak ja nagrałem swoje video do tego posta
3. Zapominamy o tremie (można pomóc sobie kieliszkiem dobrego bimbru albo innego ulubionego trunku) i zaczynamy rapować razem ze mną wybrane przez Was fragmenty zwrotek i śpiewamy razem z Koyą refren. Im więcej fragmentów nagracie tym bardziej przyczynicie się do lepszego obrazka dając osobie, która będzie składała klip więcej możliwości na ciekawy montaż. Pamiętajcie, że audio z Waszych nagrań nie będzie użyte w teledysku więc nie musicie przejmować się tym, że ktoś nie potrafi nawijać albo śpiewać - ja nie potrafię nawijać a wydałem już kilka albumów Jeśli zaczniecie rapować albo śpiewać zamiast otwierać tylko usta będzie to wyglądało bardziej naturalnie co wpłynie w całokształcie na lepszy teledysk.
4. Kiedy nagramy już partie rapowane i śpiewane i uznamy, że to jest to, bierzemy do ręki telefon i nagrywamy krótkie oświadczenie o treści: Nazywam się (tutaj Wasze imię i nazwisko). Biorę udział w teledysku do kawałka Bastiego - Dzielą nas. Wyrażam zgodę na użycie mojego wizerunku w teledysku i w innych materiałach promujących teledysk i utwór Bastiego. Takie oświadczenie pozwoli nam pominąć papierologię. Oczywiście te oświadczenia nie zostaną nigdzie opublikowane i zostaną tylko w zasobach wytwórni ProPatriae
5. Po przebrnięciu punktów od 1. do 4. czas na punkt piąty. Umieszczamy nagrany przez nas materiał na jakimś serwerze. Może to być np. wetransfer albo sendspace. com i wysyłamy link do mnie na maila: bastirapchannel@gmail.com
6. Czekamy na premierę klipu w między czasie chwaląc się rodzinie, znajomym i sąsiadom, że wzięliśmy udział w klipie niepoprawnego politycznie rapera, którego premiera odbędzie się niebawem i tak pomagamy nakręcić mi trochę reklamy, której nie mam.
7. Po oczekiwaniu na premierę i obejrzeniu klipu pierwszy raz udostępniamy teledysk na wszystkich naszych mediach społecznościowych zachęcając rodzinę, znajomych i sąsiadów do udostępnienia i obejrzenia klipu.
Uwaga!!! Uwaga!!! Uwaga!!!
Biorąc pod uwagę treść utworu Dzielą nas uznaliśmy, że w klipie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie. Przykro nam, że pozbawiamy szansy na udział ewentualne chętne młodsze osoby, ale nie chcemy żeby ktoś zarzucił nam wykorzystywanie nieletnich do promowania tzw. teorii spiskowych a tak przez wielu będzie odebrany ten utwór.
Koniec

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14558 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Kręcimy teledysk!!!
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie