Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15066 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Robert Marchel
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2021-08-08

Co ma zdecydowany wpływ na trwałość i jakość Twojego związku? Częstym błędem jest pozostawianie relacji samej sobie - a niestety, bez starań i wysiłku z naszej strony, istnieje szansa, że związek rozpadnie się naprawdę bardzo szybko. Jak w takim razie powinieneś postępować, aby jak najlepiej zadbać o przyszłość związku?

Webinar 4 poziomy pracy nad związkiem: www.webinar.lovesystem.pl

Znajdź mnie
Strona:
http://jakzdobywac.pl - szeroko o relacjach damsko-męskich
Facebook:
http://www.facebook.com/robertmarchel

Kanał na którym jesteś porusza tematykę relacji damsko-męskich - a jeszcze więcej wiedzy w tym temacie znajdziesz w moich kursach, których pełna lista jest dostępna tutaj: https://kursy.jakzdobywac.pl/
___
Kiedy wchodzisz w nowy związek, trudno sobie wyobrazić, że ta relacja może nie być na zawsze, że pewnego dnia możecie się rozstać. Jak to jest możliwe, że teraz czujecie tak intensywne emocje, a za parę lat, możecie się rozejść?

A jednak, założę się, że w swoim najbliższym otoczeniu, a być może nawet Ty sam osobiście już tego doświadczyłeś. Na początku związek był jak z bajki, super się dogadywaliście i dużo o sobie myśleliście, potem emocje trochę spowszedniały i zaczęły wychodzić pierwsze konflikty, aż w końcu coraz mocniej rosła wrogość między Wami, spędzaliście ze sobą coraz mniej czasu i ostatecznie jedna strona pierwsza miała dość, zaczęła się odsuwać i doszło do rozstania - tak przynajmniej w dużym uproszczeniu wygląda standardowy model dojrzewania i rozpadu związku.

Z jednej strony to się dzieje cały czas w naszych wcześniejszych relacjach i związkach większości ludzi dookoła nas, widać to w ciągle rosnących i przerażających statystykach rozwodów, a jednak ciągle dopóki jesteśmy w związku, w którym jest względnie dobrze, trudno sobie wyobrazić, że taki los może dopaść także nas - mimo, że szanse na to są bardzo duże - dlatego ciągle jesteśmy zaskoczeni, że ten związek znowu nie wyszedł.

Trudna prawda, dotycząca związków jest taka, że ewolucyjnie nie jesteśmy przystosowani do tworzenia szczęśliwych relacji na całe życie. To oczywiście jest możliwe, ale nie przychodzi nam to naturalnie. Dla naszego przetrwania jako gatunku najważniejsze było wytrwanie w związku do momentu wychowania potomstwa. Do tego rozstania i wchodzenie w nowe związki pod względem dywersyfikacji genów również jest korzystne.

Właśnie z tego powodu nie możemy polegać na tym, że z czasem samo się jakoś wszystko ułoży i znowu będzie między nami lepiej. Mam smutną wiadomość. Najprawdopodobniej nie będzie. Jeśli już nie jest najlepiej i nie weźmiesz sprawy w swoje ręce i aktywnie nie zaczniesz pracować nad poprawą swojej relacji, to niestety będzie tylko gorzej.

A nawet jeśli teraz jest dobrze w Twoim związku, ale jest tak trochę przez przypadek - to tutaj też warto sobie uświadomić, że nie musi tak być do końca życia - i najprawdopodobniej prędzej czy później pojawi się poważny kryzys.

W relacjach na początku emocje robią swoje i początkowa faza zakochania wybacza wiele błędów. Jednak z czasem to się zmieni. Nie będzie lepiej, tylko coraz gorzej. Jeśli chcesz zachować wysoką jakość związku, to potrzebne będą odpowiednie umiejętności i nawyki. Dobrze będzie nauczyć się jak radzić sobie ze złością partnera - zamiast po prostu obwiniać go o takie zachowanie i wymagać, żeby się zmienił. Dobrze jest nauczyć się jak zarządzać powracającymi konfliktami - zamiast skupiać się tylko na tym, żeby było po mojemu. Bardzo istotne jest również stworzenie sobie odpowiednich nawyków, które pozwolą Wam codziennie spędzać ze sobą czas, rozmawiać i być na bieżąco z tym co się dzieje u każdego z Was.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tych krytycznie ważnych nawyków i umiejętności, to zapraszam na mój webinar: 4 poziomy pracy nad związkiem, który odbywa się regularnie. Sprawdź szczegóły i najbliższy wolny termin na webinar.lovesystem.pl

W tym nagraniu przynoszę Ci bardzo ważne, ale niestety złe wieści: nasze związki są zdecydowanie mniej trwałe niż nam się wydaje. Dlatego warto porzucić optymizm i myślenie życzeniowe w stylu: Może inni tak mają, ale u mnie na pewno tak nie będzie.

Zamiast tego dobrze jest spojrzeć krytycznie na swoją relację i zastanowić się co może pójść nie tak, albo co już idzie nie tak i odpowiednio się do tego przygotować. Im wcześniej zaczniesz pod tym względem działać, tym większe szanse, że akurat Twój związek, nie tylko się nie rozpadnie, ale będzie przynosił Ci bardzo dużo szczęścia i satysfakcji.

I tego życzę Ci z całego serca.

A na koniec mam jeszcze jedno szybkie pytanie: napisz mi proszę co w Twoim związku najbardziej Ci przeszkadza? Jaka jest jedna rzecz, którą zmieniłbyś w pierwszej kolejności w Twoim związku? Będę bardzo wdzięczny, bo takie informacje pozwolą mi lepiej przygotować się do webinaru i do kolejnych filmów na YT.

Do zobaczenia na webinar.lovesystem.pl
Robert Marchel

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Zaskakująca prawda o trwałości związków
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie