Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15023 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Robert Marchel
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2021-07-11

Czy masz pewność, że osoba z którą jesteś to właśnie ta osoba, z którą chcesz spędzić resztę życia?

Znajdź mnie
Strona:
http://jakzdobywac.pl - szeroko o relacjach damsko-męskich
Facebook:
http://www.facebook.com/robertmarchel

Kanał na którym jesteś porusza tematykę relacji damsko-męskich - a jeszcze więcej wiedzy w tym temacie znajdziesz w moich kursach, których pełna lista jest dostępna tutaj: https://kursy.jakzdobywac.pl/

Jeśli chciałbyś mieć szczęśliwy związek do końca życia, to pełne zaangażowanie w relacje jest bardzo istotnym czynnikiem. Możesz jednak zrobić całkiem dużo, żeby podjąć dobrą decyzję odnośnie przyszłości tego związku i działania w kierunku mocniejszego zaangażowania - lub przeciwnie, rozstania. Oto kilka najczęstszych scenariuszy:

1. Logicznie wiesz, że jesteś z bardzo wartościową osobą i to jest dla Ciebie dobra partia, ale nie czujesz tego do końca emocjonalnie i sam się zastanawiasz czy możesz się jeszcze zakochać. I tutaj rozważmy dwa przypadki:
Pierwszy to taki, gdzie od początku nie było po Twojej stronie większego zauroczenia i nigdy nie byłeś zakochany w tej osobie. A drugi to taki, gdzie na początku byłeś zakochany, ale teraz po długim czasie bycia razem nie czujesz już tych motyli w brzuchu.
W pierwszym przypadku, kiedy nigdy nie było mocniejszego uczucia po Twojej stronie, nie mam dobrych wieści - są małe szanse, że takie uczucie jeszcze powstanie - jednak to nie jest żadna katastrofa, bo te motyle w brzuchu, które towarzyszą początkowej fazie związku i tak prędzej czy później znikają, a dojrzały związek opiera się przede wszystkim na przyjacielskiej więzi. Zatem nadal możesz zrobić bardzo dużo, żeby czerpać dużo więcej satysfakcji z tego związku, jeśli świadomie zaczniesz o niego dbać.
W drugim przypadku jest jeszcze lepiej, bo jeśli już byłeś zakochany w tej osobie, a teraz po prostu czujesz, że te emocje opadły, to łatwiej będzie Ci je obudzić, kiedy mocniej zadbasz o ten związek.


2. Emocjonalnie czujesz, że jesteś z właściwą osobą, ale logicznie wiesz, że to nie jest partia dla Ciebie, bo jesteście z dwóch różnych światów. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, to nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości. Prędzej czy później Wasz związek musi wyjść z tej początkowej fazy zakochania i przejść w związek dojrzały - a wtedy znikną te silne emocje, które trzymają Was razem i różnice między Wami tym mocniej wyjdą na wierzch - a wtedy może być bardzo trudno utrzymać taki związek. Dlatego w takich przypadkach dobrze jest wysłuchać rady najbliższych Ci osób, którzy nie mają różowych okularów na nosie i potrafią spojrzeć na Twojego partnera krytycznie. Jeśli oni jednomyślnie twierdzą, że musisz uciekać z tej relacji, to najprawdopodobniej powinieneś to zrobić. Bo jeśli ich nie posłuchasz, to relacja i tak się skończy prędzej czy później, ale Ty zmarnujesz dużo więcej czasu i nerwów.

3. Zarówno logicznie jak i emocjonalnie jesteś przekonany, że to nie jest osoba, z którą chcesz spędzić resztę życia, ale nie zakończyłeś tego związku, ze względu na to, że zbyt dużo Was łączy i wiązałoby się to z ogromnymi zmianami, których nie chcesz. Tak może być w sytuacji, kiedy macie razem dom i dzieci i do tego jeszcze nie jesteś samowystarczalny finansowo. To trudna sytuacja, której zdecydowanie nie zazdroszczę, ale nawet w tym przypadku, możesz zrobić dużo, żeby poprawić jakość tej relacji.

4. Zarówno logicznie jak i emocjonalnie czujesz, że jesteś z właściwą osobą, ale ciągle się zastanawiasz, czy jednak nie jesteś w stanie poznać kogoś lepszego. To jest częsta pułapka, która dotyczy najbardziej atrakcyjnych ludzi. Jeśli cały czas widzisz, że masz wybór, to może być kuszące, żeby spróbować jeszcze jednej opcji - zwłaszcza jeśli widzisz pewne wady u swojego partnera, a ta nowa osoba, którą właśnie poznałeś wydaje się tych wad nie mieć. To jednak niebezpieczna iluzja, która może sprawić, że ciągle będziesz skakał z kwiatka na kwiatek i ostatecznie nigdy nie stworzysz szczęśliwego związku.

Najgorsze co możesz zrobić, to pozwolić sobie tkwić w nieskończoność w zawieszeniu, kiedy wahasz się między rozstaniem, a zaangażowaniem w związek. To normalne, że możesz mieć wątpliwości i to normalne, że potrzebujesz trochę czasu, na to, żeby podjąć decyzję, jednak nie pozwól, żeby przeciągało się to całymi latami. Podjęcie decyzji o pełnym zaangażowaniu, albo o rozstaniu to duży krok do przodu, który prędzej czy później znacząco poprawi Twoją jakość życia.

Jeśli już wiesz, że chcesz się rozstać, czujesz to wewnętrznie, to nie czekaj na żadną specjalną okazję, na żadną kłótnie, czy przewinienie Twojego partnera - po prostu mu o tym powiedz. To nigdy nie jest łatwe, ale w ten sposób oszczędzisz też jego czas.

Natomiast jeśli się nadal wahasz, to zapraszam Cię do zapoznania się z moim zaawansowanym testem dopasowania, połączonym z kursem: Czy jesteś z właściwą osobą, który dostaniesz za niewielką kwotę.

Kliknij i odbierz dostęp do kursu i testu: http://bityl.pl/Fkb7B

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Czy jesteś w związku z właściwą osobą?
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie