Ratujące życie defibrylatory AED.  Czy powinno ich być więcej w naszym mieście?
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9685 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

W coraz większej liczbie miejsc w Jaworznie zamontowane są Defibrylator AED, urządzenia, które użyte we właściwym czasie mogą uratować ludzkie życie.
Takie urządzenie jest na przykład na budynkach: siedziby Miejskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie przy ulicy Północnej 9c, przy Inwalidów Wojennych 14, gdzie mieści się m.in. prokuratura rejonowa, oraz na budynku Teatru Sztuk.

Defibrylatory typu AED są w pełni zautomatyzowane i bardzo proste w obsłudze. Za pomocą poleceń głosowych i wizualnych urządzenie to przeprowadzi przez całą procedurę bezpiecznej defibrylacji w przypadku zatrzymania krążenia. AED automatycznie instruuje i prowadzi ratownika przez reanimację.

AED to mały i prosty w obsłudze defibrylator. Może uratować życie, gdy zauważymy osobę nieprzytomną z nagłym zatrzymaniem krążenia. Albo sami będziemy potrzebować pomocy. W coraz większej liczbie miejsc w Jaworznie są zamontowane takie urządzenia. Jednak czy jeszcze i tak nie jest ich za mało? Przecież jest wiele dzielnic Jaworzna, w których właśnie takie urządzenie mogłoby być zamontowane, urządzenie, które może uratować czyjeś życie.

Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9685 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Ratujące życie defibrylatory AED. Czy powinno ich być więcej w naszym mieście?
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie