Rondo WOŚP w Sosnowcu- spotkanie z Jurkiem Owsiakiem
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 13943 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2021-05-26

W wesołej i radosnej atmosferze, wolontariusze WOŚP wraz z prezydentem Arkadiuszem Chęcińskim powitali dziś w Sosnowcu szefa Fundacji WOŚP Jurka Owsiaka.

Miasto Sosnowiec w dowód wdzięczności za coroczne Finały otrzymało srebrny medal 25 lecia Fundacji WOŚP, który przekazał na ręce prezydenta Owsiak. Wolontariusze przygotowali także miłą niespodziankę. A była to przepołowiona statuetka czerwonego serca. Jedną część otrzymał Jurek Owsiak a drugą prezydent Chęciński.

Jurek Owsiak wraz z prezydentem miasta dokonali uroczystego odsłonięcia tablicy z nazwą ronda WOŚP. Rondo znajduje się u zbiegu ulic Kombajnistów, Mariusza Zaruskiego i Małe Zagórze. Miejsce wokół ronda jest także wyjątkowe, bo odbywają się na nim duże coroczne imprezy towarzyszące poszczególnym Finałom.

Sosnowiec to miasto, w którym działają dwa sztaby. Od wielu lat na ulicach miasta wolontariusze zbierają pieniądze na pomoc dla chorych i potrzebujących dzieci. 

Jak mówił prezydent Chęciński - nazwanie ronda imieniem WOŚP radni Rady Miejskiej Sosnowca uchwalili jednogłośnie, ponad podziałami politycznymi i to jest to powód do dumy.

Na pożegnanie, szef Orkiestry Jerzy Owsiak podziękował dyrygentowi i jednocześnie szefowi miejskiej orkiestry za uświetnienie uroczystości.
Sosnowiec to piętnaste miasto, które dziś może poszczycić się rondem o nazwie WOŚP.

W Jaworznie rondo im. WOŚP nazwano w 2012 roku. Znajduje się ono w centrum, przy zbiegu ulic Grunwaldzkiej i Królowej Jadwigi.
Corocznie podczas finałów licytowana jest na rzecz WOŚP druga część jego nazwy. I tak, było już rondo WOŚP - górników, energetyków. W 29. Finale w dowód pracy i oddania służby zdrowia podczas pandemii, rondo po raz drugi nazwano - WOŚP Pracowników Służby Zdrowia.

Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 13943 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Rondo WOŚP w Sosnowcu- spotkanie z Jurkiem Owsiakiem
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie