[Nylia] Detektyw Conan film 10
Następne wideo
anuluj
avatar
Dodał: Nylia

https://www.facebook.com/nyliasubs
Dialekt Kansai (którym mówi m.in. Heiji i Kazuha) przerobiłam na gwarę poznańską.

Przyjemnie ogląda się film 10, jako że łamie on wiele schematów występujących w filmach z uniwersum DC. Tutaj Kid nie podszywa się pod Shinichiego ani niczego nie kradnie, a w zamian za to jest ofiarą i musi bronić się przed napastnikami. Sporo tutaj shipów, babeczki pokazują swoją siłę, a faceci rozwiązują sprawę zleconą przez klienta.

Polecam zwrócić szczególną uwagę na jedną z postaci w tym filmie. Co jakiś czas pojawiają się fragmenty, które niejako trącą fałszem - wydaje się, że tłumaczenie jest niepoprawne albo wręcz błąd tkwi po stronie twórców filmu. Otóż wszystko jest na swoim miejscu, a na tym właśnie polega zagadka. Wskazówka: policzcie wszystko dokładnie ;) Jeśli coś wam się będzie nie zgadzać, zastanówcie się, z czego to może wynikać. To znaczy, na końcu jest podane rozwiązanie tej zagadki, ale większa frajda jest wtedy, gdy się ją samemu rozwikła ;)

Świetna jest też wykreowana postać antagonisty. Co ciekawe, to właśnie z jego punktu widzenia został przedstawiony ending - w dodatku śpiewany przez zespół B'z, więc niezły sztos.

Nieważne, ile razy ogląda się ten film, za każdym razem dostaje się zawału serca, co jest po prostu cudowne xd

To ja już przestaję fangirlować i zapraszam na seans.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9692 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: [Nylia] Detektyw Conan film 10
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie