Wyszukiwanie odpowiedzi..
CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
Samoloty latają coraz wolniej, 50 lat temu loty długodystansowe zajmowały nawet godzinę mniej niż obecnie. Nie mówiąc już o ogromnym skoku na przód, który wydarzył się w 1969 roku, kiedy w powietrze wzbił się Concorde - pierwszy udany naddźwiękowy samolot pasażerski świata. Samolot latał ponad 2 razy szybciej od tradycyjnych maszyn. Trasę z Londynu do Nowego Jorku był w stanie pokonać w czasie poniżej 3 godzin!
Patrząc, jak rozwinęła się technologia w ciągu ostatnich 50 lat, concorde powinien być już powolny w stosunku do nowych maszyn, tymczasem te są jeszcze wolniejsze od poddźwiękowych odrzutowców z tamtych czasów. Spójrzcie chociaż na telefony z 1969 roku a na telefon, który macie, na którym bardzo możliwe oglądacie ten film.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.