Nawracajcie się i powróćcie do Pana (Ap 13, 15)

Nawracajcie się i powróćcie do Pana (Ap 13, 15)

Jakość: 360p480p720p
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 7623 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Zakochany w Biblii
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2020-08-27

Zwracam się do was z Moim ponownym i pełnym troski zaproszeniem do nawrócenia.
Nawróćcie się i powróćcie do Pana drogą szczerej skruchy i osobistego wyznania waszych grzechów przed Kapłanami.
Nawróćcie się i powróćcie do Pana drogą dobrowolnego i poważnego postanowienia unikania grzechu i trzymania się z dala od wszelkiej okazji, mogącej narazić was na popadnięcie w grzech.
Nawróćcie się i powróćcie do Pana drogą umartwienia zmysłów, pokuty i postu.
Dziś rozpoczyna się Wielki Post Roku Maryjnego. To okres, w którym Kościół zaprasza wszystkie swoje dzieci do pełnienia dzieł miłości i pokuty. Ja, wasza Niebieska Mama, zapraszam was dziś do dobrego przeżycia okresu Postu w tym poświęconym Mi roku.
Czas udzielony ludzkości przez Pana na jej nawrócenie dobiega już końca. Wzmocnijcie więc Mój zatroskany głos, przynaglający was do czynienia tego, o co was teraz proszę dla zbawienia całej ludzkości.
Chcę przede wszystkim, aby każdy z was bardziej zobowiązał się do życia w łasce Bożej, odrzucając szatana i jego złe dzieła oraz świat z jego licznymi pokusami. Kroczcie cały czas drogą czystości, miłości i największej świętości.
Proszę was następnie o osobiste dzieła umartwienia i pokuty. Ofiarujcie Mojemu Niepokalanemu Sercu każdego dnia koronę uformowaną z wielu małych, ukrytych umartwień, wypełnionych dla zbawienia licznych waszych braci żyjących stale w grzechu i znajdujących się w niewoli szatana.
Proszę was także o oddalenie się od wszystkiego, co może zaciemnić czystość waszego serca i czystość waszego życia. Nie bierzcie udziału w złych spektaklach. Nie traćcie czasu patrząc na telewizję, będącą najmocniejszym narzędziem w rękach waszego przeciwnika dla szerzenia wszędzie ciemności grzechu i nieczystości. Telewizja jest bożkiem, o którym mówi Apokalipsa, utworzonym, aby odbierać cześć od wszystkich narodów ziemi. Zły nadaje jej formę i ruch, aby stała się w jego rękach straszliwym środkiem zwodzenia i deprawowania.
Jeśli uczynicie to, o co was dziś proszę, włożycie w Moje ręce potężną moc wstawienniczą i wynagradzającą. Pozwala Mi to stanąć przed tronem Pana, wielkiego i straszliwego, sprawiedliwego i świętego, aby wypraszać dla was Jego Boskie miłosierdzie: Przebacz, o Panie, nieprawość Twego ludu, który nabyłeś za cenę Swej drogocennej Krwi.
Zanim skończy się czas przyznany wam na nawrócenie, będziecie mogli zobaczyć znaki tryumfu miłosiernej miłości Jezusa w pierwszych nadzwyczajnych działaniach waszej Niebieskiej Mamy.

#Gobbi

pokaż cały opis
W katalogu: Maryja wyjaśnia Apokalipsę
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 7623 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Nawracajcie się i powróćcie do Pana (Ap 13, 15)
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie