Tokyo Ravens odc. 10 - Cud
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8347 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Miesiąc po katastrofie duchowej Drugie wielkie oczyszczenie z 3 marca spowodowane syndykatem Twin Horn Syndicate odbywa się ceremonia wejścia do Akademii Onmyo, a Suzuka Dairenji zostaje przyjęta. Zauważa Harutorę podczas ceremonii i oświadcza, że był jej pierwszym pocałunkiem, przez co był bombardowany pytaniami. Zenjirou Kogure mówi Jinowi Ohtomo, że Agencja Onmyo zapisała Suzuka do Akademii jako karę za incydent, który spowodowała w zeszłym roku. Jin twierdzi, że Akademia Onmyo zajmie się Suzuką w związku z jej reedukacją. Natsume martwi się, ponieważ Suzuka widziała ją ubraną jako dziewczynkę podczas zeszłorocznego incydentu, więc nadal ukrywa się przed Suzuka. Podczas poszukiwań Suzuki Harutora spotyka niezwykłego studenta trzeciego roku, który wydaje się zainteresowany Konem. Później wieczorem, Suzuka ujawnia Harutorze, że Agencja Onmyo zapieczętowała większość jej magicznych mocy i dała jej karę pozostania w Akademii Onmyo przez trzy lata. Następnego dnia wciąż chce poznać Natsume. Touji sugeruje, aby Harutora powiedziała jej o okolicznościach Natsume dotyczących rodzinnej tradycji ubierania się jako chłopiec. Harutora rozmawia z Suzuką; płacze, że chociaż zabiła Hokuto, Harutora nie ma jej za złe. Harutora uwalnia Suzukę od winy, gdy mówi jej, że Hokuto był w rzeczywistości Shikigami kontrolowanym zdalnie przez jego użytkownika. Po rozmowie Suzuka zauważa obecność Natsume i szybko rozpoznaje ją jako dziewczynę, która nosiła strój kapłanki. Touji sugeruje, aby Harutora powiedziała jej o okolicznościach Natsume dotyczących rodzinnej tradycji ubierania się jako chłopiec. Harutora rozmawia z Suzuką; płacze, że chociaż zabiła Hokuto, Harutora nie ma jej za złe. Harutora uwalnia Suzukę od winy, gdy mówi jej, że Hokuto był w rzeczywistości Shikigami kontrolowanym zdalnie przez jego użytkownika. Po rozmowie Suzuka zauważa obecność Natsume i szybko rozpoznaje ją jako dziewczynę, która nosiła strój kapłanki. Touji sugeruje, aby Harutora powiedziała jej o okolicznościach Natsume dotyczących rodzinnej tradycji ubierania się jako chłopiec. Harutora rozmawia z Suzuką; płacze, że chociaż zabiła Hokuto, Harutora nie ma jej za złe. Harutora uwalnia Suzukę od winy, gdy mówi jej, że Hokuto był w rzeczywistości Shikigami kontrolowanym zdalnie przez jego użytkownika. Po rozmowie Suzuka zauważa obecność Natsume i szybko rozpoznaje ją jako dziewczynę, która nosiła strój kapłanki.

pokaż cały opis
W katalogu: Tokyo Ravens
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 8347 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Tokyo Ravens odc. 10 - Cud
Najlepsze komentarze
avatar
anonim237 (*.*.222.237) wysłano z m.cda.pl 2020-12-30 09:37:41 +1
Trochę komedii i trochę nie. Jakoś przejdzie Odpowiedz
avatar
anonim67 (*.*.34.67) wysłano z m.cda.pl 2020-12-22 07:32:16 +1
Super anime Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off
Seks to nie grzech (2019) Lektor PL premium Historia uroczej, katolickiej nastolatki, która przypadkiem odkrywa masturbację.

Zobacz już teraz w CDA Premium!
Luis i obcy (2018) Dubbing PL premium Chłopiec zaprzyjaźnia się z trzema wesołymi kosmitami, których UFO zostaje rozbite w jego ogródku.

Oglądaj już teraz w CDA Premium!

Logowanie