Tokyo Ravens odc. 6 - Dni w Gnieździe - Wakacje
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8346 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Matki akademika Mako Fujino i Ako Kifu dostrzegają Harutorę za pomocą Shikigami, który wygląda jak Natsume, choć ma męskie ciało. Nie rozumieją sytuacji i robią sobie zdjęcia, co zawstydza Harutorę. W szkole rozeszły się dziwne pogłoski o Harutorze i Natsume, które teraz obejmują również Touji dzięki matkom w akademiku. Harutora planuje pójść na zakupy w dniu wolnym, ale ponieważ Touji ma plany, sugeruje, aby Harutora i Natsume poszli razem. To sprawia, że Natsume jest szczęśliwa, ponieważ uważa to za randkę z Harutorą. Następnego dnia, szukając sklepu z ubraniami, oboje gubią się i kończą w miłosnym hotelu, w którym ukrywają się przed matkami akademika, które ich ścigały. Podczas gdy obaj dzielą ze sobą krótką chwilę, Kon pojawia się i mówi im, że są również przeszukiwani przez Kyouko i Shikigami Tenmy. Natsume myśli, że poradzi sobie z Shikigami, ale kiedy Jin Ohtomo pojawia się, by pomóc im w poszukiwaniach, traci całą nadzieję. Harutora woła Touji o pomoc i dzięki niemu uciekają. Później spotykają się z Jinem Ohtomo i innymi, ale Harutora nie idzie dobrze, gdy znów jest źle rozumiany, gdy przebywa razem z Konem w pokoju hotelowym. Później wieczorem Jin Ohtomo udaje się zlokalizować i schwytać ucznia Yakou, który wcześniej porwał Natsume. Dyrektor pojawia się również, kontrolując swojego kota Shikigami, i potwierdza związek ucznia Yakou z Syndykatem Bliźniaczego Rogu. Niedługo potem Ashiya Douman rozmawia z mężczyzną na temat ucznia Yakou. Mężczyzna twierdzi, że nie chce angażować się w konflikt Syndykatu Bliźniaczego Rogu. Wydaje się również zainteresowany synem rodziny oddziału Tsuchimikado, Harutorą. Kiedy ma zamiar odejść, subtelnie ujawnia się, że brakuje mu jednej ręki, a ta osoba jest w rzeczywistości prawdziwym Kakugyouki.

pokaż cały opis
W katalogu: Tokyo Ravens
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 8346 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Tokyo Ravens odc. 6 - Dni w Gnieździe - Wakacje
Najlepsze komentarze
avatar
anonim2 (*.*.6.2) wysłano z m.cda.pl 2020-10-28 23:06:58 0
Fajne anime tylko dlaczego nie ma tu żadnych komentarzy hmmm.... Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off
Ciemno, prawie noc (2019) Cały film PL premium W Wałbrzychu dochodzi do serii tajemniczych zaginięć dzieci. Ponieważ policja wydaje się być bezsilna, kobieta postanawia przeprowadzić śledztwo na własną rękę...
Rocca zmienia świat (2019) Dubbing PL premium 11-latka mieszka sama w wielkim domu z... wiewiórką. Dla tej pary nie ma rzeczy niemożliwych.

Zobacz już teraz w CDA Premium!

Logowanie