Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15007 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2020-06-17

W marcu 2020 roku ze względu na aktywność koronawirusa i ogłoszeniu stanu epidemii w Polsce Klub Sportów Walki Satori Jaworzno jak większość stowarzyszeń sportowych zwiesił treningi stacjonarne.

Postawieni w trudnej sytuacji trenerzy starając się zniwelować spadki wypracowanej w sezonie formy do kwietnia opracowywali i publikowali materiały szkoleniowe dla zawodników. Te działania spotkały się ze sporym zainteresowaniem podopiecznych jaworznickiego klubu. Za wysokie wyniki sportowe uzyskane w 2019 roku czternastu zawodników Satori Jaworzno jeszcze podczas trwania kwarantanny korespondencyjnie otrzymało Sportowe Nagrody Prezydenta Miasta Jaworzna. W miesiącu maju wznowiono treningi w terenie, kształtując sprawność ogólna i specjalną młodych wojowników.

Dzięki Rozporządzeniu Rady Ministrów o zmniejszeniu obostrzeń dotyczących szkolenia w klubach sportowych od czerwca Satori Jaworzno wznowiono treningi na macie. Obecnie szkoleniowcy skupili się na odbudowaniu i wyrównaniu braków motorycznych a także doskonaleniu techniki. W najbliższym czasie przed zawodnikami egzaminy na stopnie wtajemniczenia kyu w Judo i Ju-jitsu. Kolejny plany związane są z przygotowaniami do starów w zapowiadanych przez Polskie Związki Sportowe: Mistrzostwach Polski w Ju-jitsu we wrześniu oraz Mistrzostwach Polski Judo Kata w listopadzie.

Realizacja szkolenia jest możliwa dzięki pomocy Urzędu Miasta Jaworzna w ramach zadania Ju-jitsu i Judo: Trening czyni mistrzem a także wspieranego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki programu Klub 2020. Zarząd stowarzyszenia składa podziękowania dla Pani Jadwigi Szwed dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Jaworznie za pomoc oraz udostępnienie hali sportowej.

źródło: Satori Jaworzno
Materiał pochodzi ze strony http://www.jaw.pl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15007 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Satori Jaworzno wznawia treningi
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie