Medytacja i duchowe oświecenie
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 13953 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Medytacja i duchowe oświecenie z perspektywy Gnostycznej Szkoły Duchowej.
Gnostyczne nauki mówią, że wśród wszystkich żywych istot, tylko my ludzie, jesteśmy dwojacy, mianowicie śmiertelni, jeśli chodzi o osobowość i nieśmiertelni jako istota duchowa uśpiona w każdym człowieku.
Ta istota duchowa, ten drugi w nas, jest uwięziona w naszych sercach, czekając na uwolnienie, i przemawia do nas, skłania nas do poszukiwania prawdy i zadaniem śmiertelnej istoty ludzkiej jest uczyć się, rozpoznawać ten wewnętrzny głos i pozwolić mu rosnąć i dojrzewać.
Teraz, gdy znajdujemy się dzisiaj w niezwykle trudnej i zmieniającej się sytuacji, wielu z nas zastanawia się nad takimi kwestiami, jak harmonia społeczeństwa, zdrowie i brak konfliktów.
Musimy zrozumieć, że nasze prawdziwe zadanie, jako istoty ludzkiej, nie jest rozwijanie ziemskiego ja, ale przebudzenie i rozwijanie się boskiego ja, w praktyce codziennego życia, innymi słowy musimy rozwinąć nową duszę.
Zatem naszym zadaniem jest doprowadzić tę nową duszę do jej źródła do boskiej sfery życia, i aby to zrobić, głos wieczności pochodzący z boskiej esencji w nas, z pewnością wysłucha i obudzi w nas pamięć o swoim pochodzeniu.
Nazywamy to wielką chorobą lub pra-przypomnieniem, dlatego naprawdę ważne jest, aby znać różnicę między tymi dwiema formami medytacji

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 13953 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Medytacja i duchowe oświecenie
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie