avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2020-04-24

Znamy finalistów plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2019 w Jaworznie. Na razie nie zdradzamy państwu szczegółów, przedstawiamy tylko sylwetki zawodników z finałowej piętnastki. Tym razem do rozmowy zaprosiliśmy Joannę Gabryluk, specjalizującą się w sportach walki.

Joanna Gabryluk to skromna, utalentowana dziewczyna. W brazylijskim jiu-jitsu zdobyła już pas purpurowy z dwoma belkami. Z klubem Sparta Jaworzno związana jest od września ubiegłego roku. W ubiegłym roku startowała na Mistrzostwach Europy Ju Jitsu Ne Waza, gdzie zdobyła złoto. Na Mistrzostwach Świata, drużynowo zdobyła srebro. Indywidualnie, po wygranej walce z zawodniczką z Meksyku, została Mistrzynią Świata w Ju Jitsu Ne Waza. Joanna swoją wiedzę i umiejętności przekazuje jako trener najmłodszym adeptom w klubie Sparta Jaworzno.