Firma Echo pomaga w walce z koronawirusem.  Ruszyła produkcja maseczek higienicznych.
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14906 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2020-03-19

Do walki z rozprzestrzeniającym się na całym świecie koronawirusem ramię w ramię ze służbami medycznymi, służbami ratowniczymi i aktywistami stają firmy odzieżowe.

Nie inaczej jest w Jaworznie, gdzie jedna z firm, która dotąd zajmowała się projektowaniem i szyciem kobiecej konfekcji, dziś zajmuje się również produkcją maseczek ochronnych.

Inicjatywa była wspólna pracownicy i właściciele jaworznickiej firmy Echo nie mieli żadnych obiekcji, by wspólnym nakładem pracy stworzyć coś, co jest w stanie ograniczyć rozwój pandemii.

Maseczki są dwuskładnikowe ich wierzchnia warstwa to estetyczna bawełna, z drugiej lignina, która pełni funkcję filtra. Co ważne maseczki są wielokrotnego użytku i powodzeniem można je prać i poddawać procesom dezynfekcji i sterylizacji.

Maseczki i środki zapobiegawcze są ważne, pamiętać jednak należy, że kluczem do walki z pandemią koronawirusa jest przede wszystkim możliwie maksymalne ograniczenie wszelkich wyjść z domu, stosowanie się do zasad higieny i wypełnianie dyrektyw epidemiologów.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14906 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Firma Echo pomaga w walce z koronawirusem. Ruszyła produkcja maseczek higienicznych.
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie