Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15041 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Saraswati Saru Parthasaarthy (Mawra Hocane) jest niezwykle tradycyjną, młodą bibliotekarką, która zostaje odrzucona przez wielu zalotników, którzy uważają ją za staromodną i nieprzyjemną. Narzeczony jej młodszej siostry Kaveri wydaje jej ultimatum, by poślubić go w ciągu miesiąca lub przejść dalej. Ale jej surowy ojciec, Jayram Parthasarthy (Manish Choudhary) mówi, że jej ślub nie może się wydarzyć, dopóki Saru nie wyjdzie za mąż. Rozwścieczony Kaveri obraża ją i grozi ucieczką. Saru błaga ją, by nie uciekała i nie skrzywdziła ojca, i obiecuje Kaveri, że wkrótce znajdzie męża.

W tym samym mieszkaniu mieszka Inder Lal Parihaar (Harshvardhan Rane), przystojny były więzień i jego fashionistka, znany stylista Ruby Malhotra (Shraddha Das). Jayram postrzega je jako zły wpływ na społeczeństwo, gdy uznaje ich za obejmujących. Jednak po kilku dniach rozpadają się. Kiedy jej rodzice są poza miastem, Saru potajemnie spotyka Indera i szuka pomocy w umowie z Ruby. Chce zaimponować biurowej sympatii Abhimanyu, który ukończył studia IIT. Podczas rozmowy wpija się pijana Ruby i zakłada, że Inder ją zdradza. W przypływie wściekłości rzuca butelkę wina na Saru, ale Inder osłania ją i zostaje ciężko ranny. Strażnik zakłada, że mieli fizyczny związek i ostrzega wszystkich starszych społeczeństwa. Nieświadomy Saru pomaga Inderowi zadawać rany pomimo jego niechęci. Jayram wraca wcześnie ze swojej podróży. On i starsi znajdują Saru z Inderiem na swoim łóżku, zupełnie nie rozumiejąc sytuacji, podczas gdy Jayram ją wypiera.

Saru mówi matce, co tak naprawdę wydarzyło się tej nocy, ale prosi ją, aby nie mówiła ojcu, ponieważ w końcu zgodził się na ślub Kaveri. Inder pomaga jej znaleźć mieszkanie, a także zrobić jej makijaż. Dzięki nowej metodzie przyciąga uwagę Abhimanyu. Tymczasem Inder zakochuje się w niej, ale milczy, gdy Abhimanyu oświadczy się jej, ponieważ chce, by była szczęśliwa. Jednak Abhimanyu odrzuca ją w dniu ślubu, ponieważ jego ojciec nie chce odrzuconej synowej. Saru ma złamane serce i idzie do swojego apartamentu dla nowożeńców. Stamtąd Saru i Inder kochają swoje pocieszenie. Następnego ranka Inder jest świadkiem, jak Saru obejmuje Abhimanyu i wychodzi ze złamanym sercem. Inder wpada w depresję, zrywając wszystkie kontakty z Saru. Kiedy dowiaduje się, że Saru rzeczywiście odrzuciła prośbę Abimanyu o drugą szansę, tropi ją i znajduje w buddyjskim klasztorze, gdzie wyznaje jej swoją miłość. Saru zemdlała, a Inder zabiera ją do szpitala, gdzie odkrywa, że cierpi na oponiaka. Siłą wchodzi do domu rodziców Saru i żąda, aby przestali udawać, że ich córka nie żyje. Następnego dnia zostaje aresztowany za zarzuty postawione przez Jayram. Saru zostaje zwolniona z pracy i idzie do biblioteki, gdzie odkrywa tajne wiadomości, które zostawił jej Inder, na kartach kasowych, zdając sobie sprawę, że kochał ją od samego początku. Obaj jednoczą się, a Saru prosi Indera, by ją poślubił.

Tej nocy Saru mówi mu, że po śmierci pragnie zostać pochowana pod pięknym kwitnącym drzewem. Inder spotyka Jayrama i mówi mu, że wychodzi za Saru i może nawet za nią umrzeć. W dniu ślubu przybywają rodzice Saru i akceptują ślub. Saru zemdlała po ślubie i zostaje hospitalizowana. Jej rodzice dowiadują się o swojej chorobie, a Jayram czuje się załamana i winna. Inder prosi ojca, Rajindera Lala Parihara (Sudesh Berry), z którym ma napięte stosunki, o zdobycie dla niego ziemi pod drzewem do pochówku Saru. Saru umiera w ramionach Indera, a Inder ma złamane serce. Inder znajduje Rajindera w szpitalu i godzi się z nim.

Teraz odnoszący sukcesy prawnik, Inder stoi przy drzewie oznaczającym grób Saru. Twierdzi, że musi być szczęśliwa widząc go odnoszącego sukcesy i trzeźwego. Mówi, że tęskni za nią i wyraża obietnicę wiecznej prawdziwej miłości.

pokaż cały opis
W katalogu: Sanam Teri Kasam
5.0 / 5 Oceny: 6
Włącz dostęp do 15041 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: W Pogoni za Uczuciem Lektor PL
Najlepsze komentarze
sylwim81 2021-05-19 00:23:41 +4
Piękny, mądry i poruszający film i taka historia... To jest tylko pierwsza część, całość jest do obejrzenia pod orginalnym tytułem: Sanam Teri Kasam. Bardzo polecam Odpowiedz
avatar
anonim156 (*.*.121.156) 2021-04-25 14:26:15 +3
O tak,piękny film. Odpowiedz
Ela_Koszykowska 2020-09-15 19:54:46 +2
Piękny Odpowiedz
avatar
anonim92 (*.*.55.92) 2020-04-15 02:41:08 +2
piękny film,polecam. Odpowiedz
avatar
anonim57 (*.*.225.57) 2021-08-15 17:57:48 +1
Ja oglądałam 2 godziny film ten sam Odpowiedz
Domi_Jedrzejczak 2023-06-06 02:03:29 0
Na końcu filmu mega płakałam , piękny film . Odpowiedz
avatar
anonim250 (*.*.118.250) 2022-01-28 22:49:09 0
Przepiękny film na damski wieczór, przystojny aktor, w drugiej części można się wzruszyć i przepłukać sobie oczy. Polecam. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie