Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14965 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: TechnoStrefa
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2018-03-11

Wyjeżdżając za granicę potrzebowaliśmy szybkiego dostępu do internetu. Zapytaliśmy firmę XOXO WiFi o możliwość przetestowania bezprzewodowego routera, który ma działać w ponad 100 krajach bez limitu danych. Jak sprawowało się to urządzenie w Izraelu? Oglądajcie!

Więcej o XOXO WiFi ➡️ http://technostrefa.com/xoxo_wifi

⚠️ UWAGA - WAŻNE ⚠️
W trakcie okresu testowego oprócz sporadycznych strat sygnału, nie zauważyliśmy spadku prędkości Internetu. Okazuje się jednak, iż producent na swojej stronie załącza taką informację:
"Internet jest nielimitowany, jednakże nasi partnerzy wymagają od nas rozsądnego korzystania z Internetu, które musimy respektować, dlatego też:
Dla krajów o zasiegu 4G:
Jeśli zużyjesz więcej niż 1GB w ciągu jednego dnia możemy być zmuszeni do zmniejszenia prędkości, nie więcej niż 256 kb/s (górna granica prędkości) w przypadku danych pobieranych, oraz nie więcej niż 128kb/s (górna granica prędkości) w przypadku danych wysyłanych. Mimo przekroczenia tego limitu i zmniejszenia prędkości, wciąż będziesz mógł korzystać ze swojego XOXO WiFi."

Informacja ta nie pojawia się w filmie, ponieważ nie byliśmy tego świadomi w trakcie przygotowywania materiału.

Powyższy materiał przedstawia subiektywną opinię na temat prezentowanego produktu. Film nie powstał przy współpracy z jakimkolwiek podmiotem.

pokaż cały opis
W katalogu: Favorites
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14965 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Internet BEZ LIMITU na całym Świecie!
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie