Reklama zniknie za 15 sekund
Przejdź do cda
Advertisement
Blondynka Za Krańcem Świata - Pierwszy Rejs jako Kapitan!
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10478 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Sailoceans-com
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2019-04-18

Dzisiaj Ania pierwszy raz płynie sama, bez Bartka! Dołącz do jej pierwszego rejsu po Morzu Karaibskim, na Saint Lucia. Trzymajcie kciuki za bezpieczną żeglugę!

Miłego oglądania!
Ania i Bartek

Jesteśmy polską rodziną (Ania, Bartek, Kuba i Julian) podróżującą po świecie naszym pływającym domem, 15-metrowym trimaranem, jako sposób promowania alternatywnego stylu życia poza systemem.

W 2014 roku udało nam się zmaterializować nasze marzenia i zamieszkać na stałe na pokładzie naszego najdroższego nowego domu - żaglówki „Poly”.

Dla nas żeglarstwo jest naszym sposobem na swobodne życie w zgodzie i harmonii z naturą i sobą nawzajem. To sposób na doświadczanie życia, ludzi i miejsc, całkowicie na naszych własnych warunkach. Przez wiele lat był to tylko sen, ale podążaliśmy za nim i to się spełniło.

Zapraszamy do naszego życia na łodzi, dzielimy się naszymi przygodami, wszystkimi szalonymi, przerażającymi i zabawnymi sytuacjami, ludźmi, miejsca, których doświadczamy na swojej drodze.

Witamy w naszym życiu rodzinnym poza systemem.

Ania, Bartek, Kuba i Julian
SailOceans

Jeżeli uważacie że to co robimy, filmy które tworzymy mają sens, a chcecie zobaczyć jeszcze więcej, otrzymywać od nas drobne niespodzianki z miejsc, które odwiedzamy, a nawet wylosować pobyt u nas i chcecie dołączyć do tej grupy i dorzucić cegiełkę od siebie to będzie nam

Sami decydujecie o wysokości cegiełki, może to być nawet 1 dolar za miesiąc! Dla nas będzie to bardzo dużo! Rejestrujecie się RAZ, a potem już dostajecie powiadomienia od nas o EVENTACH, odcinkach, spotkaniach.

Szczegóły: https://www.patreon.com/SailOceans - Klikasz w "Become a PATRON" i potem wybierasz wariant, a jeżeli chcesz ustawić inny to przewiń stronę na dół i kliknij w " Make a custom pledge" i wpisz taka kwotę jaka Ci pasuje! A jeżeli potrzebujesz przy tym naszej pomocy to daj nam znać.

https://www.patreon.com/SailOceans

Czym jest Patreon i jak możesz nas wspierać:
https: //www.youtube.com/watch? v = rwvUj ...

Subskrybuj na:
https://www.youtube.com/caribcharter

Dołącz do nas:
https://www.facebook.com/sailoceans/
https://www.instagram.com/sailoceans/

pokaż cały opis
W katalogu: Our family life unplugged
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Blondynka Za Krańcem Świata - Pierwszy Rejs jako Kapitan!
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie